/

The Peninsula Istanbul’a İki Ödül Birden

The Peninsula Hotels’in dünya çapındaki zarif ve lüks otel portföyünün üyesi ve Türkiye’deki ilk oteli The Peninsula Istanbul, dünya üzerinde olumlu etki yaratan kuruluşları kutlayan ödüllü seyahat medyası AFAR Medya tarafından ‘’2024 Yılının En İyi Otelleri’’ listesine girdi. The Peninsula Istanbul aynı zamanda, her bahar, dünyanın en iyi yeni otelleri, restoranları ve yolcu gemilerinin seçildiği, Condé Nast’ın ‘’Dünyanın En iyi En Yeni Otelleri 2024’’ listesinde yer almayı başardı.

The Peninsula Istanbul, İstanbul Boğazı’nın kıyısında Tarihi Yarımada manzarasına hakim benzersiz konumu ile tüm konuk ve ziyaretçilerine sunulan üstün Peninsula hizmetiyle ciddi bir okur kitlesine sahip olan seyahat medya grubu AFAR Medya tarafından ‘’2024 Yılının En İyi Otelleri’’ listesine girdi. Seyahat ve yaşam dergisi Condé Nast’ın editörleri tarafından, dünyanın en güzel otellerini seçtikleri 2024 Hot List’te, The Peninsula Istanbul ‘’Dünyanın En iyi En Yeni Otelleri 2024’’ listesinde yer almaya hak kazandı.

AFAR Medya ve Condé Nast editörleri, The Peninsula Istanbul’un ev sahipliği yaptığı tarihi binaların güzelliğine, GALLADA’nın yaratıcı mutfağına, otel mimarisinde kullanılan Türk motifleri ve otelin kendi koleksiyonu olan özgün sanat eserlerine övgülerde bulundu. 

The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook, otelin layık görüldüğü ödüllerle ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: ‘’AFAR Medya tarafından 2024 Yılının En İyi Otelleri arasında yer almaktan ve Condé Nast Traveler tarafından Dünyanın En iyi En Yeni Otelleri 2024 listesinde olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bu ödüller sadece The Peninsula ailesinin her gün mükemmel hizmet verme konusundaki istisnai kararlılığını övmekle kalmıyor, aynı zamanda gusto sahibi konuklarımız için İstanbul’un ve dünyanın en iyi otellerinden biri olmaya devam etme azmimizi de artırıyor.’’

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.