The Peninsula Istanbul, Travel + Leisure’ın Dünyanın En İyi Yeni Otellerini Seçtiği ‘IT LIST 2023’de Yer Aldı

The Peninsula Istanbul, New York merkezli seyahat dergisi Travel + Leisure’ın her yıl hazırladığı ve dünyanın en iyi yeni otellerini seçtikleri It List 2023’de yer aldı.

Travel + Leisure dergisinin, editörlerinin oylarıyla 2005 yılından bu yana her yıl yayınladığı ve dünyanın en iyi, yeni ve yenilenmiş 100 otelinin yer aldığı “It List”in 2023 edisyonunda The Peninsula Istanbul, konumu, mimarisi ve tasarımı, olanak ve sunulan ayrıcalıkları, yakında açılacak Gallada restoranı ile listede yer alarak onurlandırıldı ve listede Türkiye’den adı geçen ilk otel oldu. Her yıl yayınlanan ve 4,8 milyon okuyucuya ulaşanTravel + Leisure “It List”, bu yıl ilk kez yedi farklı kategoride sunuldu; Plaj Kaçamakları, Şehir Otelleri, Macera Tatil Köyleri, Uygun Fiyatlı Lüks Konaklamalar, Üst Düzey İnzivalar, Sağlıklı Yaşam ve ABD Tatil Köyleri. The Peninsula Istanbul Travel + Leisure “It List”te ‘En İyi Yeni Üst Düzey Konaklamalar’ kategorisinde yer buldu.

Travel + Leisure “It List”, derginin Mayıs 2023 sayısında yayınlanacak.

The Peninsula’nın dünya çapındaki eşsiz zarif ve lüks portföyünün en yeni üyesi olan The Peninsula Istanbul, 14 Şubat 2023’te resmi olarak açıldı. The Peninsula Istanbul’da konaklama veya etkinlik planlamak isteyen misafirler, rezervasyonlarını The Peninsula Istanbul’un web sitesi www.peninsula.com/istanbul veya tercih ettikleri seyahat danışmanları aracılığıyla gerçekleştirebilirler. The Peninsula Istanbul web sitesi, projenin özel olarak dizayn edilen farklı kategorilerdeki 177 adet oda ve süitlerine, davet alanlarına, şık binalarına, bahçe ve dış mekanlarına yer veriyor. Karaköy’de müze, restoran ve butiklerin yer aldığı yeni bir deniz kıyısı yaşam projesi olan Galataport’taki konumu ile The Peninsula Istanbul; Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı’na yürüme mesafesinde bir konaklama deneyimi sunuyor.

The Hongkong and Shanghai Hotels, Limited (HSH) Hakkında:

1866 yılında kurulan ve Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nda (00045) işlem gören HSH, Asya, ABD ve Avrupa’nın önemli destinasyonlarında prestijli otel, ticari ve konut projelerinin mülkiyeti, geliştirilmesi ve yönetimi, ayrıca turizm ve eğlence, kulüp yönetimi ve diğer hizmetlerle faaliyette bulunan bir Grubun holding şirketidir. The Peninsula Hotels portföyünde The Peninsula Hong Kong, The Peninsula Shanghai, The Peninsula Beijing, The Peninsula Tokyo, The Peninsula New York, The Peninsula Chicago, The Peninsula Beverly Hills, The Peninsula Paris, The Peninsula Bangkok ve The Peninsula Manila, The Peninsula London ve The Peninsula Istanbul yer almaktadır. Grubun tesis portföyünde Hong Kong’da The Repulse Bay Complex, The Peak Tower ve St. John’s Building; Ho Chi Minh City, Vietnam’da The Landmark ve Paris, Fransa’da 21 avenue Kléber yer almaktadır. Grubun kulüp ve hizmet portföyünde ise Hong Kong’daki The Peak Tram; Bangkok, Tayland’da Thai Country Club; Carmel, California’da Quail Lodge & Golf Club; ayrıca yine Hong Kong’da Peninsula Kulüpleri ve Danışmanlık Hizmetleri, Peninsula Merchandising ve Tai Pan Laundry sayılabilir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.