//

The Marmara Bodrum’da Huzur Dolu Bir Yılbaşı Deneyimi

Ege’nin huzur veren atmosferi ve manzarası eşliğinde özel yılbaşı menüsü ve programıyla, The Marmara Bodrum misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Bodrum’un tarihi dokusu ve mimarisiyle bütünleşen The Marmara Bodrum’da yeni yıl heyecanı başladı! Dünyanın en prestijli gastronomi rehberi Michelin Guide’ın 2024 öneri listesine girerek büyük bir başarı elde eden Tuti’nin Executive Şefi Hakan Süve ve ekibi tarafından özenle hazırlanan yılbaşı özel menüsü ve eğlence programlarıyla The Marmara Bodrum, yeni yıl heyecanını büyüleyici bir deneyime dönüştürüyor.

Yeni yıla özel menüsü ile lezzetli bir başlangıç

The Marmara Bodrum’un lezzetli ve özel sunumlarıyla hazırlanan menüsü yeni yıl ruhuyla birleşiyor. Keçi Peynirli Pancar Tart, İncir Ezmesi ve Karamelize Soğan ile başlayan yılbaşı menüsü, deniz ürünlerinin Ege otlarıyla buluştuğu Arapsaçı Erişte ile Vongole, Karides, Ahtapot, Nane ile Bodrum Mandalinası Sorbe; Kereviz Terin, Patates Kreması ve Maderia Sosu ile servis edilen Dana Bonfile ile devam ediyor.

Yeni yılın ilk saatlerini karşılarken eğlence devam ediyor

The Marmara Bodrum’un yılbaşı programı, lezzetli menüsünden sonra DJ Parti ile devam ediyor. 22.30’da başlayacak olan DJ Tarık Koray’ın performansı, unutulmaz müzikleri ve eğlenceli atmosferiyle yeni yıl ruhunu yaşatacak.

Yeni yılın ilk dakikalarında şampanya ikramı ile unutulmaz bir ana dönüşecek eğlence, gece 01.00’da muglarda çorba ikramı ve DJ performansıyla devam edecek.

Muhteşem gün batımı manzarası, şehir merkezine yakınlığı, lüksü, konforu ve hijyeni buluşturan The Marmara Bodrum, butik otel anlayışı ile hizmet vermeye yılbaşında da devam ediyor. The Marmara Bodrum, yılbaşında da Bodrum’u dört mevsim yaşamak isteyenlerin değişmez adresi oluyor

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.