/

The Bodrum EDITION’da Üst Düzey Atamalar Gerçekleşti

Bodrum yarımadasının Batı ucundaki Tilkicik Koyu’nda yer alan, ağırlama alanında misafirlerine beklentilerinin üstünde hizmet veren, Bodrum’un popüler buluşma noktalarından ve cazibe merkezlerinden biri olan The Bodrum EDITION’da yaz sezonuna başlamadan yeni görev değişiklikleri gerçekleşti.

Türkiye’deki turizm destinasyonlarının vazgeçilmez lokasyonlarından biri olan, Bodrum’un Tilkicik Koyu’nda yer alan The Bodrum EDITION’da sezon başlamadan yeni görev değişiklikleri yapıldı.

Soner Kömür – Satış & Pazarlama Direktörü

Kariyerine uzun yıllardır Dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri Marriott International ailesinde devam eden Soner Kömür 01 Şubat 2023 tarihinden itibaren, yaşam tarzı – lüks segmentinde yeni nesil seyyahların gözdesi The Bodrum EDITION’da Satış & Pazarlama Direktörlüğü görevi ile yeni bir başarıya imza attı.

Aynı zamanda, Satış, Pazarlama ve Rezervasyon Departmanı’nın da yönetimini üstlenen genç lider, bundan önce W Istanbul’da Satış ve Pazarlama Direktörü pozisyonunda görev almaktaydı.

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nden başarıyla mezun olduktan sonra 1.5 yıl boyunca Amerika’da çalışarak turizm sektöründe kıtalar arası bir deneyim kazanan Kömür’ün, 2015 yılında JW Marriott Ankara’da başlayan iş hayatındaki stratejik başarıları 2018 yılında President’s Circle Europe Sales Awards tarafından Yılın En Başarılı Otel Satış Liderleri arasında ödüllendirilerek taçlandırılmıştır. Şirketin Doğu Avrupa’daki işletmelerinde de görev yapan

Soner Kömür 2019 -2021 yılları arasında Le Meridien Batumi, Georgia’nın açılış Satış & Pazarlama Lideri görevini üstlenmiştir. Soner Kömür, satış ve pazarlama alanındaki bilgi, birikim ve üstün liderlik özellikleriyle, prestijli Marriott International Turkey Sales & Marketing İş konseyinde başkanlık pozisyonunu da halen sürdürmektedir.

Yeni görevinden oldukça mutlu olduğunu belirten Soner Kömür, ‘’Bodrum’da son derece profesyonel ve güçlü bir ekiple çalışıyor olmaktan dolayı gururluyum. Bu sezon satış ve karlılığımızı en yüksek seviyede tutmak ve doluluk ve pazar payımızı büyütmek en büyük hedefim.’ dedi.

Can Erikan – Operasyon Direktörü

The Bodrum EDITION’da 2 yıl boyunca F&B Direktörü olarak üstün başarılara imza atan Can Erikan Operasyon Müdürü pozisyonuna yükseltildi. Can Erikan yeni sezondaki görevine 1 Şubat itibariyle başladı.

İsviçre’deki Glion Yüksek Öğrenim Enstitüsü’ndeki İşletme Lisansı’nı başarıyla tamamlayan Can Erikan, dünyanın en prestijli üniversitelerinden çeşitli sertifikalarla da alanındaki yetkinliğini artırmıştır. The Peninsula markasının Paris, Şanghay ve Pekin otellerinde deneyimi olan Erikan, The Ritz- Carlton Almati’de 3 yıl boyunca F&B Direktörü olarak çalışarak turizm otelcilik sektöründeki deneyimini geliştirmiş ve yeteneklerini ortaya koymuştur.

The Bodrum EDITION’daki 3. yılında yakaladığı başarı sonucu pozisyonu yükseltilen Can Erikan ”3. yılımda çalışmaktan çok keyif aldığım The Bodrum EDITION’a farklı bir sıfatla hizmet verecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Bodrum’da harika bir ekiple harika bir sezona hazırız.” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.