Swiss Mountain Clinic ile Life Fasting Kampıyla Sağlıklı Yaşama Adım Atın!

Swissôtel Uludağ Bursa, misafirleri için sağlıklı ve zinde bir yaşam yolunda hayata geçirdiği Swiss Mountain Clinic’in kapılarını Life Fasting kampıyla açıyor. 

Türkiye’de iyi yaşam felsefesinin öncülerinden Swissôtel Uludağ Bursa, wellness ve well-being alanında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Swissôtel’in dünyadaki ilk healing ve vitality oteli Swissôtel Uludağ Bursa, “İyi hisset, keşfet, iyileş.” anlayışıyla Swiss Mountain Clinic’i misafirleriyle buluşturuyor. 

Swiss Mountain Clinic’te hayata geçirilecek olan Life Fasting kampları, tıbbi ve psikolojiyi odağına alan bütüncül bir yaklaşımla sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Uludağ’ın muhteşem doğasında inziva ortamı oluşturarak şehirden uzak bir yenilenme deneyimi sunacak olan kamp programları, Prof. Dr. Yunus Yavuz ve Uzman Psikolog Zaza Yurtsever’in önderliğinde hazırlanıyor. Aralıklı oruç, ketojenik beslenme ve Buchinger sağlık orucu olmak üzere planlanan kamplar, kişiye özel beslenme programlarının yanı sıra grup meditasyonları, egzersiz aktiviteleri ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olma yolculuğuna eşlik edecek bilimsel bilgilerin aktarıldığı derslerle destekleniyor. 

Swiss Mountain Clinic, daha iyi ve zinde bir yaşam hayal eden herkese özel programlar sunuyor

Sağlıklı yaşam merkezi, iyi yaşam, detoks ve kilo kontrolü alanlarında Longevity and Scientific Wellness uygulamalarını Swissôtel Uludağ Bursa konuklarıyla buluşturuyor. Her misafiri, anti-aging terapileri, detox programları, ozon terapisi, mezoterapi, akupunktur ve cilt ve vücut bakımı gibi ihtiyaçlarına özel hizmetlerle karşılıyor. Hightech, MLX, EMBODY, Vanquish ME, Plasma Light Therapy ve Tanita, Welnamis gibi son teknoloji aletler ile yaşamı anlama, bedeni tanıma ve doğru beslenme farkındalığını artırma alanlarında çözümler geliştiren klinik, hayat boyu sürecek alışkanlıklar oluşturmayı amaçlıyor. Longevity Detox programı kapsamında, uzman diyetisyen konsültasyonu ile ayrıntılı vücut analizi gerçekleştiriliyor. Görüşme sonrası oluşturulan kişiye özel beslenme programındaki öğünler, Swiss Vitality Gurme şefleri tarafından hazırlanıyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.