Susona Bodrum’da Sarı Yaz

Muhteşem doğası, özgün mimarisi ve eşsiz lezzetleri ile kişiselleştirilmiş lüks bir tatil deneyimi sunan Susona Bodrum, sizi sonbaharda Bodrum kıyılarının tadını çıkarmaya davet ediyor.

Susona Bodrum, konumlandığı özel yarımadada birbirinden farklı konseptlerdeki restoranları, kişiye özel deneyim paketleri ve büyüleyici manzarasıyla, dingin ve huzurlu bir tatil isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor. Sonbaharda da Bodrum’dan vazgeçemeyenler için Susona Bodrum, “Stay Longer” paketiyle misafirlerini sarı yaz günlerinin keyfini çıkarmaya çağırıyor ve 31 Ekim tarihine kadar minimum 3 gece konaklamada %25’e varan indirim imkanı sunuyor.

Ödüllü restoranlarında unutulmaz bir gastronomik yolculuğa çıkacağınız Susona Bodrum’da, Ezi’nin yerel ve taze içeriklerle zenginleştirilen mutfağında güne başlayabilir; taze mevsim ürünlerine göre menüsü sürekli güncellenen ödüllü Malva Restoran’da büyüleyici gün batımının tadını çıkarabilirsiniz.

Gündüzleri Ege Denizi’nin berrak suyunun keyfini kişiye özel kiralama yapılabilen L, X, R iskelelerinde farklı konseptteki özel piknik sepetleri ile sürerken akşamları Susona Boat ile kişiye özel tekne transferi imkanının yanı sıra gün batımı tekne deneyimi ile sonbaharda unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz.

Eşsiz deneyim paketlerinin yanı sıra; ödüllü Spa by Spa Soul’daki masaj uygulamaları ile zihninizi ve bedeninizi yenileyebilirsiniz.

Deniz manzaralı farklı boyutlarda 70 oda, süit ve villaları ile deniz ve doğayı keyifli bir atmosferde buluşturan Susona Bodrum, Ekim ayında da sizi sarı yaz günlerinin keyfini çıkarmaya çağırıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.