/

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resort ile Sürdürülebilir Bir Tatil Deneyimi!

Muhteşem doğası, sürdürülebilir değerlere bağlı gerçekleştirdiği aktivasyonları ve organik menüleriyle Susona Bodrum, misafirlerine doğaya saygılı & kişiselleştirilmiş bir konaklama deneyimi sunuyor. 

Bir tatilden çok daha fazlasını vadeden Susona Bodrum, hizmet vermeye başladığı ilk günden beri sürdürülebilir uygulamaları destekleyen projeleriyle gezegeni korumaya özen gösteriyor. Sunduğu deneyimleri, benimsediği doğa dostu politikalarla şekillendiren Susona Bodrum; ödüllü lezzetleri için seçilen malzemelerden, kişiselleştirilmiş misafir hizmetleri ve mimariye kadar her alana sürdürebilirliği dahil ediyor.

Susona Bodrum, yerel üreticiyi destekleyen özel menüleri ve tarladan sofraya mutfak anlayışıyla Ege’nin taptaze lokal tatlarını Malva Bodrum, Ezi ve Frankie Beach Club’da bir araya getiriyor. 2021 yılında En İyi Lokal Menü kategorisinde ödüle layık görülen Malva Bodrum, vegan ve vejeteryan opsiyonlu menüsüyle dikkat çeken Ezi Restaurant ve birbirinden farklı, güncel, doğal seçenekler sunan Frankie Beach Club’a ait tüm lezzetler için sürdürülebilir gastronomi konseptini benimseyen otel, menülerini yerel tedarikçilerden temin ettikleri organik ve taze ürünlerle hazırlıyor.

Mimari detaylarını su damlalarından aldığı ilhamla süsleyen, suyun duru ve berrak güzelliğinden esinlenen Susona Bodrum, farklı konseptlerdeki benzersiz ve yalın dizaynlara sahip oda, süit ve villalarıyla sürdürebilir iç mimarisine dikkat çekiyor. Yerel taş ocaklarından çıkarılan doğal taş, kereste ve su kullanılan tasarımın yanı sıra, Susona Bodrum içerisinde yer alan tüm özel havuzlar ve büyüleyici manzarasıyla öne çıkan sonsuzluk havuzu filtrelenmiş deniz suyu ile doldurulmaktadır. 

Bodrum Belediyesi ile iş birliği yaparak sokak hayvanları için mama projesine destek veren Susona Bodrum, artık gıdaların kompost teknolojisi kullanılarak dönüşümüne katkı sağlamaktadır. Mavi bayraklı plajıyla, “Güvenli Turizm” ve “Sürdürebilir Turizm” sertifikalarına sahip Susona Bodrum; atık, su ve enerji politikalarında da sürdürebilir adımlar atarak doğayı ve çevreyi korumaya her adımında özen göstermektedir. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.