/

Susona Bodrum, LA LISTE 2023 En İyi Oteller Listesi’nde Yerini Aldı!

Kişiye özel lüks deneyimleri, ödüllü restoran ve şefleriyle misafirlerine yaşattığı sürdürülebilir gastronomi deneyimiyle öne çıkan Susona Bodrum, dünyanın en önemli gezi ve turizm yayınlarının, rehberlerin ve şeflerin yorumlarıyla hazırlanan LA LISTE’nin “Dünyanın En İyi 1000 Oteli” 2023 listesinde Türkiye’den yer verilen 12 otel ile birlikte yerini aldı. 

Her yıl düzenlediği “Dünyanın En İyi Restoranları” seçimiyle tanınan Fransız LA LISTE şirketi, 1000’den fazla rehber kitap, güvenilir yayın ve milyonlarca çevrimiçi incelemenin derlemesine dayanan özel algoritmasıyla hesaplanan “Dünyanın En İyi 1000 Oteli” 2023 listesini ilk kez açıkladı. La Liste’deki uluslararası danışma kurulu ve uzmanları, 200 ülkede 5.000’den fazla oteli analiz ederek lüks tatil yerleri ve bütçe kriterlerinin yanı sıra sürdürülebilir projeleri ve misafirperverliği de dikkate alarak derecelendirmesini gerçekleştirdi. Türkiye’den sadece 12 otelin yer aldığı La Liste “Dünyanın En İyi 1000 Oteli” arasında Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin Türkiye’deki ilk oteli Susona Bodrum da yer alıyor. 

Adını, Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen neşeli denizkızlarından alan, manzaralı ve farklı boyutlarda 70 odası, ısıtmalı özel havuzlu suitleri ve 4 yatak odalı özel bahçeli villalarıyla Susona Bodrum, deniz ve doğayı buluşturan keyifli atmosferiyle kişiselleştirilmiş ve huzurlu bir tatil vadediyor. Coğrafyamızın zengin çeşitliliğini mikro-lokal seçimlerle kutlamaya özen gösteren Susona Bodrum; farklı kültürleri birleştirdiği mutfağında Malva Restoran, Ezi Restoran ve Frankie Beach Club’da birbirinden güncel, doğal ve sürdürülebilir menüler sunuyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.