/

Susona Bodrum, Avrupa’nın En İyi Resort Otelleri Arasında Seçildi

Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin Türkiye’deki ilk oteli Susona Bodrum, Condé Nast Traveler tarafından her yıl gerçekleştirilen, okurların dünya çapındaki seyahatlerini değerlendirdiği “Condé Nast Traveler Readers Choice Awards”’ta Avrupa’nın en iyi resort otelleri arasında yer aldı.

Dünya’nın en prestijli seyahat yayınlarından Conde Nast Traveler’ın okurlarının bağımsız oylarıyla dünya çapındaki seyahatlerini değerlendirdiği ve en sevdikleri oteller, resortlar, şehirler ve tatil destinasyonları ile ilgili oylama yaptığı listede Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts, “Avrupa’nın En İyi 25 Resort’u” arasında seçildi.

Her biri modern ve sofistike şekilde tasarlanmış deniz manzaralı 70 odası, ısıtmalı özel havuzlu süitleri, dört yatak odalı özel bahçeli villaları, denizle doğayı buluşturan keyifli atmosferiyle ve uluslararası ödüllü restoranlarıyla misafirlerini ağırlayan Susona Bodrum, eşsiz bir tatil deneyimi ve unutulmaz anılar yaratıyor.

Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts Genel Müdürü Kemal Bayık “Bu prestijli ödül, sadece otelimizin lüks ve benzersiz konaklama deneyimini yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda misafirlerimizin bize olan güvenini ve memnuniyetini yansıtıyor. Kısa zamanda Avrupa’nın en iyi resort otelleri arasında yer almaktan dolayı gurur duyuyoruz. Misafirlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.