/

Six Senses Kaplankaya’nın Yeni Yiyecek ve İçecek Direktörü Belli Oldu!

Dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spas bünyesinde yer alan Six Senses Kaplankaya üst düzey atamalarına devam ederek yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Otelin yeni yiyecek ve içecek direktörlüğüne deneyimli isim İsmail Alçay getirildi.

Ege’nin eşsiz doğasında beş özel koyda konumlanan plajları, eşsiz konaklama deneyimi, alanında dünyaca ünlü şeflerin yönettiği restoranlar ve holistik wellness uygulamaları sunan Six Senses Kaplankaya’nın Yiyecek ve İçecek Direktörlüğü  pozisyonuna lüks otel operasyonlarında 20 yılı aşkın deneyimi ile İsmail Alçay atandı.

default

Ritz-Carlton, Marriott Hotels, Rixos Hotels ve Kempinski Hotels gibi sektörün önde gelen gruplarında çalışan İsmail Alçay, son olarak  The St. Regis Toronto’da Executive Chef pozisyonunda görev yaptı. İsmail Alçay, deneyim ve alanındaki geniş bilgi birikimini Six Senses Hotels Resorts Spas uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi çerçevesinde sunacağı hizmetlerde değerlendirecek.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.