/

Six Senses Kaplankaya’nın Yeni Wellness Direktörü Renate Hermes!

Dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spas bünyesinde yer alan;  Ege’nin eşsiz doğasında seçkin mimarisi ve  konforu ile bütünsel wellness deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya’nın Wellness Direktörlüğü pozisyonuna, lüks otel ve spa alanlarında 25 yılı aşkın deneyime sahip Renate Hermes atandı.

Condé Nast Traveller ve World Luxury Hotel & Spa Awards tarafından; dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otelleri arasında gösterilen ve dünyanın da en iyi üçüncü Spa Resort’u seçilen Six Senses Kaplankaya’nın Wellnes Direktörlüğü görevini üstlenen Renate Hermes, markanın dünyaca ünlü SPA ve wellness alanlarındaki başarısını pekiştirmeyi hedefliyor.

Bütünleştirici sağlık ve yaşam koçluğu yapan Renate Hermes, Ritz-Carlton, Duniye Spas (Maldivler) ve Begawan Giri (Como Shambhala, Bali) gibi çeşitli önde gelen markalarda çalıştı. Kariyeri boyunca edindiği kapsamlı deneyimleri ile Hermes, Mayıs  2023 itibariyle Six Senses Kaplankaya Wellness Direktörlüğü görevini üstlendi.

Alman kökenli Renate Hermes, doğa yürüyüşleri, bisiklet ve  binicilik ile yakından ilgilenmekte. Bir Afrika atasözü olan “Hızlı olmak istiyorsan yalnız yürü, uzağa gitmek istiyorsan birlikte yürü.” mottosunu ve Maya Angelou’nun “İnsanlar ne söylediğinizi ve ne yaptığınızı unutur ama onlara nasıl hissettirdiğinizi asla unutmaz” sözünü benimseyen Hermes, mindfulness, sağlıklı yaşam koçluğu alanlarında birçok eğitimi ve deneyimi ile Six Senses Kaplankaya’da kariyerine devam edecek.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.