Six Senses Kaplankaya’da Yeni Atama!

Dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spas bünyesinde yer alan; Ege’nin eşsiz doğasında seçkin mimarisi ve  konforu ile bütünsel wellness deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya’nın Finans Direktörlüğü pozisyonuna turizm, otelcilik ve finans alanlarında 20 yıllık deneyime sahip Sarp Birin atandı.


Sektörün deneyimli profesyoneli Sarp Birin, Radisson Hotel Group, Nikki Beach Hotels, Rixos Hotels ve Carlson Rezidor Hotel Group gibi dünyanın önde gelen otel markalarında çalıştı. Son olarak Radisson Hotel Diamniadio, Dakar’da dört yıl boyunca Finansal Kontrolör olarak görev aldı. Sarp Birin, şirket içindeki görev süresi boyunca başarılı bir şekilde finansal yönetim ve kontrol süreçlerini yürüttü ve bütçe planlaması konusunda önemli rol oynadı. Aynı zamanda, finansal raporlama ve analiz çalışmalarını başarıyla tamamlayarak şirketin mali performansını yönetti.

Sarp Birin, uluslararası finans ve otel sektöründeki deneyim ve birikimleri ile Six Senses Kaplankaya’da kariyerine devam edecek.

Six Senses Kaplankaya hakkında daha fazla bilgi için;  reservations-kaplankaya@sixsenses.com adresinden veya 0 (252) 511 00 30 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün. Daha fazla bilgi için www.sixsenses.com/resorts/kaplankaya/destination adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.