Sheraton İstanbul Bu Kez Esenyurt’ta

Güray Group’un girişimi ve Ersin Durgun’un müdürlüğünde Sheraton İstanbul Esenyurt kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Ersin Durgun, yaptığı açıklamada Sheraton İstanbul Esenyurt’un dikkat çekici özelliklerini ve düşüncelerini paylaştı:

“1.200 metrekarelik, kolonsuz ve tamamı gün ışığı alan Marmara Balo Salonu ve 7 adet seminer ve toplantı salonu ile bölgede büyük bir açığı kapatmış olduk. Toplantılar, organizasyonlar ve düğünler için misafirlerimize üst düzey bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Güray Gayrimenkul tarafından yatırımı yapılan bu projede yer aldığım için mutluyum. Dünyanın en büyük Sheraton otellerinden birini işletmeye açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Profesyonel ekibimiz de bunun sorumluluğunu taşıyor. Çalışanlarımız ve misafirlerimiz için her şeyin en iyisini düşünüyoruz. Burada ekipler arasında muazzam bir uyum var. Bu bize cesaret veriyor”.

Güray Group Yönetim Kurulu Başkanı Gürel Aydın ise, Türk turizmine ve İstanbul’a dair inancını paylaştı. Esenyurt’un nitelikli yatırıma ihtiyacı olduğunun farkında oldukları için yatırım yapma kararı aldıklarını kaydeden Aydın, “Pandemiye rağmen yatırım yapma konsunda en ufak tereddüt yaşamadık.”dedi.

Aynı anda bin kişiyi ağırlamaya hazırlanan Sheraton İstanbul Esenyurt, yeme içme hizmetini ise Chess Restaurant, & More By Sheraton Bar & Kafe adı altında sunuyor. Ayrıca Kum SPA, yüzme havuzu, fitness salonu ve Sheraton Club Lounge misafirlerini bekliyor. Konaklama alanları ise 33 metrekare ile 65 metrekare arasında değişen 269 odadan oluşuyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.