/

Sevgililer Günü’nün En Romantik Hali: Kempinski Hotel Barbaros Bay’de

Bodrum’un en güzel noktalarından birinde, Yalıçiftlik koyunun kristal mavi sularına karşı konumlanan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” Sevgililer Gününü cezbedici konaklama programı, benzersiz lezzetleri ve keyifli müzikleri ile romantizm dolu kutluyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, oluşturduğu 13-15 Şubat tarihli programda, bu anlamlı gün için odalarda hazırladığı romantik sürprizler sunuyor. Arzu eden misafirler güne özel fiyatla çift masajı da talep ederek deneyimlerine keyifli saatler ekleyebiliyor.

Sevgililer Günü için 14 Şubat akşamı gerçekleşecek gala yemeği çiftlere ve Sevgililer Gününü kutlamak isteyen herkese DJ müziği eşliğinde eğlenceli saatler yaşatıyor. Bar Blue’da sunulacak olan, güne özel hazırlanan ‘Valentina’ kokteyli kadın, ‘Valentino’ ise erkek misafirlerin kalbini fethediyor. Romantik gala yemeğinde somon gravlax, hardallı rezene salatası, ahtapot gibi lezzetli başlangıçların ardından sunulan Ege otlu ravioli, kremalı adaçayı sos ve parmesanla buluşarak ana yemeğe nefis bir geçiş sağlıyor. Otel bugüne özel menüde misafirlere humus, mini mevsim sebzeleri, pırasa cips eşliğinde levrek tava veya hardallı demi-glace sos patates püresi, kuşkonmaz eşliğinde ızgara dana madalyonu seçenekleri ile ana yemekleri tercihe bağlı olarak sunuyor. Bu özel gece berry kek ile tatlı bir final sağlıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.