/

Sea Valley Lodge Yenilenen Mimarisi ile Misafirlerini Bekliyor

Fethiye’nin güneybatısında, eşsiz doğal güzelliklere sahip Kabak Koyu’nda yer alan Sea Valley Bungalows, yenilenen mimarisi ve yeni ismi ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Doğa ile daha uyumlu ve sürdürülebilir bir görünüm kazanan Sea Valley Lodge sezona dikkat çekici bir başlangıç yapıyor.

Herkes için bir otel anlayışıyla yaklaşık 35 yıldır Türkiye turizmine artı değer sağlayan Liberty Hospitality Group bünyesinde hizmet veren Fethiye’deki Sea Valley Bungalows yenilendi. Kapsamlı yeniliklerin yanı sıra hizmet alanlarının da genişletildiği otelin ismi de değişti. Fethiye’nin güneybatısında, eşsiz doğal güzelliklere sahip, dünyanın sayılı koylarından biri olarak kabul edilen Kabak Koyu’nda yer alan Sea Valley Lodge, bungalovların ötesinde yeni pek çok hizmetin sunulduğu ve mimarisi ile hayranlık uyandıran bir görünüme kavuştu.

Yeni isim macera ve doğa ile özdeşleşiyor
Sea Valley Lodge, mimari açıdan yapılan yeniliklerle, misafirlerine daha geniş ve konforlu yaşam alanları sunarken, doğa ile iç içe olma deneyimini de güçlendirdi. Bu yenilikler, otelin fiziksel görünümünü ve sunduğu olanakları önemli ölçüde değiştirdi. Sea Valley Lodge’un yeni mimari anlayışı, doğa ile daha uyumlu ve sürdürülebilir bir yapı oluşturmaya odaklandı. Ahşap bungalovlar ve çevre dostu uygulamalarla misafirlere daha otantik ve huzurlu bir doğa deneyimi sunulması amaçlandı. Böylece otelin ismi de macera ve doğa ile özdeşleşmiş bir kavram olan ‘Lodge’ olarak değişti. 

Kabak Koyu’nun eşsiz güzellikleri, ahşap bungalow’lar, doğa ile iç içe olan yapı ve sakin atmosferi ile Sea Valley Lodge, yoga ve meditasyon imkanları, misafirlerine ruhsal bir yenilenme ve huzur sunuyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.