/

Ramada Resort By Wyndham Pamukkale Thermal Hotel Denizli’de Açıldı

Kurulduğu günden bu yana, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi sunmaya devam eden Ramada Hotels, Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerle dolu şehri Denizli’de açıldı.

Pamukkale’de merkezi bir konumda bulunan Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal, misafirlerine sağlayacağı yüksek konfor ve kaliteli hizmetin yanında, bölgenin doğal güzelliklerini ve eşsiz manzarasını tanıma olanağı sunuyor.

Travertenler’le çevrili mineral havuzları, Hierapolis Antik Tiyatrosu ve Laodikeia Antik Şehri gibi UNESCO tarafından Dünya Miras Alanı kabul edilen Pamukkale’nin tarihi güzelliklerini keşfetme imkanı sunan Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal, misafirlerini şehir hayatının stresinden arındırmayı vaat ediyor.

Termal havuz, spa, fitness merkezi, lezzetli yemekleri ve çeşitli konfor alanları bulunan tesis, misafirlerinin konaklama deneyimini en üst seviyeye çıkarırken; sıcak hava balonu ve yamaç paraşütü deneyimleme fırsatı sunarak misafirlerine Pamukkale’nin nefes kesici manzarasını eşliğinde benzersiz bir tatil deneyimi sunuyor.

{“ARInfo”:{“IsUseAR”:false},”Version”:”1.0.0″,”MakeupInfo”:{“IsUseMakeup”:false},”FaceliftInfo”:{“IsChangeEyeLift”:false,”IsChangeFacelift”:false,”IsChangePostureLift”:false,”IsChangeNose”:false,”IsChangeFaceChin”:false,”IsChangeMouth”:false,”IsChangeThinFace”:false},”BeautyInfo”:{“SwitchMedicatedAcne”:false,”IsAIBeauty”:false,”IsBrightEyes”:false,”IsSharpen”:false,”IsOldBeauty”:false,”IsReduceBlackEyes”:false},”HandlerInfo”:{“AppName”:2},”FilterInfo”:{“IsUseFilter”:false}}

Özel toplantılar, konferans ve etkinlik alanları için de uygun ve konforlu bir çok alan sunan Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal misafirlerinin ihtiyaçlarını olabilecek en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor.

Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, Denizli’deki yeni otelin açılışından mutluluk ve gurur duyduğunu ifade etti. Cengiz Deveci, “Tarihi ve doğal güzelliklerle dolu bir şehir olan Denizli’de Ramada Resort by Wyndham Pamukkale Thermal Otel’imizi açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Misafirlerimizi, yeni otelimizde, şehrin güzelliklerini keşfetmeye ve otelimizin sunduğu yüksek konforlu olanaklarda eşsiz bir konaklama deneyimine davet ediyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.