/

Rafine ve Lüks Bir Deneyim: Sanasaryan Han, A Luxury Collection Hotel, İstanbul, Kapılarını Açtı

Tarihi yarımadada yer alan Sanasaryan Han, A Luxury Collection Hotel, İstanbul, misafirlerine çağdaş ritüeller eşliğinde otantik kültürel bir deneyim sunarken, özenle tasarlanmış rafine ve lüks bir yolculuğa davet ediyor! 

Marriott Bonvoy’un 30’u aşkın sıra dışı otel markasından oluşan portföyünün bir parçası olan ve İstanbul’un tarihi yarımadasının kalbinde yer alan Sanasaryan Han, a Luxury Collection Hotel, Istanbul kapılarını değerli misafirlerine açtı. Doğu ve batının buluştuğu, İstanbul’un büyüleyici tarihine tanıklık etmiş bölgesinde yer alan Sanasaryan Han, benzersiz anılar yaratacak deneyimler sunuyor.

The Luxury Collection Başkan Yardımcısı ve Global Marka Lideri Philipp Weghmann, Hem ticaret hem de kültür açısından uluslararası bir merkez olarak tanınan İstanbul’u The Luxury Collection ile tanıştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sanasaryan Han, a Luxury Collection Hotel, İstanbul, bu tarihi şehrin ruhunu yansıtıyor ve dünyadaki tüm seyahat severlerin maceracı ruhunu temsil ediyor dedi.

1895 yılında inşa edilen neo-klasik yapı, şehrin ihtişamını İstanbul’un kültürel mirasıyla kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Osmanlı dönemi mimarı; Hovsep Aznavur tarafından tasarlanan ve Migirdiç Sanasaryan tarafından yaptırılan han, Mısır Çarşısı, Kapalı Çarşı, Sultanahmet Camii, Ayasofya ve Karaköy semti gibi kültürel cazibe merkezlerine yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.