/

Raffles İstanbul’un Yeni Yiyecek ve İçecek Direktörü Turgay Toygar!

Turgay Toygar, Boğaz’a nazır konumu ve fark yaratan hizmet anlayışıyla dünya gezginlerini ağırlayan Raffles İstanbul’un Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak göreve başladı.

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Toygar, birçok uluslararası yiyecek ve içecek atölye eğitim programını tamamladı. Son olarak Cornell Üniversitesi Food and Beverage Management (Yiyecek ve İçecek Yönetimi) sertifika programını başarıyla bitiren Toygar, kariyeri boyunca Türkiye ve yurt dışında önde gelen turizm işletmelerinde görev aldı. Profesyonel hayatına Hakkasan İstanbul ile başlayan, daha sonra Emirates Palace Kempinski Abu Dhabi’de aynı grubun restoran açılışında 1 yıl süreyle görev yapan Toygar, sırasıyla The Edition Hotel Istanbul, Raffles Istanbul, Fairmont Quasar Istanbul otellerinin açılış öncesi ekibinde yer aldı. Restoran Direktörü olarak Ritz-Carlton Doha’da görev alan Toygar, 2019-2023 yılları arasında St. Regis Istanbul’da Yiyecek ve İçecek Direktör Yardımcısı ve sonrasında Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak çalıştı. Aynı dönem içerisinde, Marriott Otelleri F&B Advisory Board Member görevini de eş zamanlı olarak sürdürdü.

Daha önce 2014 yılında Raffles Istanbul’un açılış ekibinde görev alan Turgay Toygar, Yiyecek ve İçecek Direktörü görevinde tekrar Raffles ailesine katıldı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.