/

Raffles İstanbul’da İki Üst Düzey Atama Gerçekleşti

Fark yaratan hizmet anlayışıyla konuklarına ayrıcalıklı deneyimler sunan Raffles İstanbul’da Yetenek ve Kültür Direktörlüğü görevine Öznur Şirin gelirken, Acting Executive Chef pozisyonuna Okan Aydemir atandı.

Sakarya Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Endüstri İlişkileri alanında yüksek lisans derecesine sahip Öznur Şirin, Raffles İstanbul’da altı aydır sürdürdüğü Yetenek ve Kültür Direktör Vekili görevinin ardından, 1 Aralık 2023 itibarıyla Yetenek ve Kültür Direktörü olarak atandı. 2018’de Raffles İstanbul’da Yetenek ve Kültür departmanında Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan ve sırasıyla aynı departmanda Müdür ve Direktör Yardımcısı rollerini başarıyla üstlenen Şirin, yeni göreviyle birlikte Raffles İstanbul’un yönetim kurulunda yer alacak ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanındaki 18 yıllık deneyimini markaya aktarmaya devam edecek.

2019’da Executive Sous Chef olarak başladığı Raffles İstanbul’daki görevini 2022 itibarıyla Head Chef olarak devam ettiren Okan Aydemir, 1 Aralık 2023 itibarıyla Raffles İstanbul’un tüm mutfaklarının yönetiminden sorumlu olacağı Acting Executive Chef görevine atandı. Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi’ni tamamladıktan sonra Abant İzzet Baysal Üniversitesi Aşçılık programından mezun olan Aydemir, kariyeri boyunca farklı ülkelerde ve lüks otel markalarında değerli tecrübeler kazandı. Özenle pişirdiği yemekleri misafirlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyan ve tam bir Türk mutfağı tutkunu olan Okan Şef, modern ve yenilikçi dokunuşlarla Türk mutfağının gelişimi ve tanıtımı için sürdürdüğü çalışmaların yanı sıra Hint ve Uzak Doğu başta olmak üzere birçok uluslararası mutfağa hakim.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.