/

Raffles Hotels & Resorts, Travel+Leisure 2023’te 2’nci Sırada!

Raffles Hotels & Resorts, en prestijli seyahat yayınlarından Travel + Leisure tarafından 2023 Dünyanın En İyileri Ödüllerinde En İyi Otel Markası kategorisinde 2. sıranın sahibi oldu. 

Raffles otellerinin efsanevi hizmet ve lüks konaklama deneyimi, Travel & Leisure tarafından düzenlenen 2023 Dünyanın En İyileri Ödülleri’nde “En İyi Otel Markası” kategorisinde 25 marka arasında 2. sıraya yerleşti. Travel + Leisure okuyucuları tarafından en iyi oteller ve tatil yerleri, şehirler, adalar ve ulusal parklar, kruvaziyer gemiler, Spa’lar, tur operatörleri, havayolları ve dünyanın her yerinden seyahat destinasyonlarının değerlendirildiği anketle yıllık olarak belirlenen ödüllerde, Raffles Hotels & Resorts, benzersiz hizmet anlayışı, lüks standartları ve sürdürülebilirlik vizyonu ile 98,59 gibi olağanüstü bir puan aldı.

Markanın ilk oteli olan Raffles Singapur’un 1887’de açılışından bu yana tüm dünyada lüks konaklamanın standartlarını belirleyen Raffles Hotels & Resorts, İstanbul, Paris, Londra, Boston, Dubai, Doha gibi seçkin destinasyonlarda misafirlerini ağırlıyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.