/

Nirvana Hotels, Altın Örümcek Ödülleri’nde Üst Sıralarda Yer Aldı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Altın Örümcek Ödülleri, turizm sektörünün öncü firmalarını ve başarılı projelerini ödüllendirdi. Kilit Grup bünyesinde bulunan ve her şey dahil konseptiyle Antalya’da hizmet veren Nirvana Hotels, Türkiye’nin prestijli ödül yarışmasında Web sitesi – Turizm & Seyahat kategorisinde ilk 10’a girmeye hak kazandı.

Birçok özel konsepti bünyesinde barındıran Nirvana Hotels misafirlerine özel bir deneyim sunmaktadır. Tesiste öne çıkan konseptler arasında, Türkiye’nin ilk vegan ve glütensiz restoranı olan Ch’i For Life, vücut ve cilt bakımı ritüelleri sunan ME Spa by L’Occitane, evcil hayvanlar için özel konaklama ve bakım hizmeti sunan Luxy Pet Hotel ve dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını barındıran Emilio giyim mağazası gibi özel ayrıcalıklar bulunmaktadır. Altın Örümcek Ödülleri, 21 yıldır dijital pazarlama, web teknolojileri ve mobil uygulamalar gibi yenilikçi projelere ev sahipliği yaparak sektörün önde gelen firmalarını ödüllendirmektedir. Bu yıl, Nirvana Hotels’in KHG bünyesindeki tesisleri, benzersiz konseptleri ve mükemmel hizmet kalitesi ile öne çıkmıştır. Nirvana Hotels, doğanın güzellikleri ile denizin berraklığını birleştirerek misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Altın Örümcek Ödülleri’nde turizm ve seyahat kategorisinde üst sıralarda yer alan otel zinciri, gastronomi, profesyonel spor olanakları ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet ile misafirlerine etkileyici bir deneyim sunmaktadır.

Tesislerde sunulan özel konseptler arasında yer alan Türkiye’nin ilk vegan ve glütensiz restoranı Ch’i For Life, misafirlerine bitkisel bütünsel vegan mutfak kültürünü, kişiye özel detoks paketlerini ve yoga etkinliklerini sunarak hem mental hem de fiziksel olarak yenilenmeyi desteklemektedir. Ch’i For Life, Antalya’daki ilk vegan restoranlar arasında yer almaktadır. Vücut ve cilt bakımı ritüelleri ise ME Spa L’Occitane ile sunulmaktadır. Lavanta çiçeği, ölmez otu ve badem çiçeği konseptlerinde kişiye özel bakım ve masaj paketleri hazırlanmaktadır. Ayrıca, dünyaca ünlü lüks moda markaların koleksiyonlarını sunan Emilio giyim mağazası, ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Tesis içerisinde ayrı bir bina olarak tasarlanan Luxy Pet Hotel ise evcil hayvanların konaklama ve bakım gibi tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Nirvana Hotels, sunduğu bu eşsiz deneyimlerle sektörde liderliği sürdürmekte ve Altın Örümcek Ödülleri’nde turizm kategorisinde üst sıralarda yer alarak bu başarıyı taçlandırmaktadır. Kilit Grup’un yatırımlarından biri olan Cosmos Theatre, Antalya’da misafirlerini ağırlayan yeni nesil bir gösteri merkezidir ve sanat, eğlence ve gurme gastronomi kültürünü mükemmel bir şekilde birleştirerek olağanüstü bir deneyim sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.