/

NG Sapanca ve NG Enjoy’da Doğa İçinde Havuz Keyfi!

Şehrin gürültü ve kalabalığından uzak, sakin bir ortam sunan NG Sapanca ve NG Enjoy, 18 Mayıs’tan itibaren havuzlarını açarak ‘yaza merhaba’ diyor. Sunduğu lüks hizmetleri dünya çapında aldığı ödüllerle taçlandıran NG Sapanca ve NG Enjoy, misafirlerine huzurlu ve eğlenceli bir ortam vadediyor.

NG Enjoy’da ruhunuzu dinlendirecek bir havuz deneyimi

Üçü kapalı üçü açık toplam altı yetişkin havuzu ve iki çocuk havuzu bulunan NG Enjoy, 14 yaş üstü misafirlerin kullanımına açık olan “Sessiz Havuz” seçeneğiyle ormanın içinde, kuş cıvıltıları eşliğinde konuklarını ağırlıyor. 

Havuz keyfinin ardından dilerseniz ormanın içinde yürüyüşe çıkabilir, doğa aktivitelerinin tadını çıkarabilir, Aliva Spa’da yenilenebilir, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan özel konseptli restoranlarda kendinize bir lezzet şöleni yaşatabilirsiniz. 

NG Sapanca’da yeşillikler içinde havuz keyfi 

Açık ve kapalı havuzlarına ek olarak kaydıraklı havuzu ile çocuklar için de eğlenceli bir ortam sunan NG Sapanca, doğanın sakinliğini lüks bir deneyim ile buluşturuyor. Doğanın içindeki konumuyla yüzmeyi ve güneşlenmeyi özleyenlere rahatça güneşin tadını çıkarabilecekleri bir ortam sunan NG Sapanca’da Orman Terapisi’nden bisiklet turuna, doğa yürüyüşlerinden özel ve farklı bakım paketlerine birçok alternatif de konukları bekliyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.