/

Mirada Exclusive Bodrum Yeni Sezona Kapılarını Açtı!

Mirada Exclusive Bodrum, yeni sezona merhaba dedi. Bodrum’un yeni nefesi Mirada Exclusive Bodrum, her yaştan misafirine kendilerini iyi hissedecekleri, mutlu bir alan yaratıyor.

Mirada Exclusive Bodrum yeni sezona start verdi. Misafirlerini ağırlamaya başlayan otel, Bodrum’un en güzel koylarından Asarlık Koyu’nda konumlanıyor ve Karaada manzarası ile dikkat çekiyor.

Mirada Exclusive Bodrum, gastronomi, wellbeing gibi alanları kapsayarak kişisel keşiflere olanak sağlayan ve bireysel gelişime adanmış bir temayı sürdüren anlayışının yanı sıra Ultra Her Şey Dahil konsepti ile hizmet veriyor. Bodrum’un en uzun mavi bayraklı plajlarından birine sahip olan Mirada Exclusive Bodrum, üç farklı alanıyla misafirlerinin deniz keyfine alternatifler sunuyor. Bir iskelesi 3 bin metrekarelik geniş bir alanda hizmet verirken diğeri ise kompakt ve konforu bir arada barındırıyor. Mirada Exclusive Bodrum’un iki iskelesine eşlik eden geniş kum plajı da misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Gastronomide her damağa uygun deneyimler

Mirada Exclusive Bodrum, zengin açık büfe mutfağının yanı sıra Türk, Yunan ve İtalyan mutfağının lezzetlerini sunan üç farklı a la carte restoranı ile farklı damak zevklerine hitap ediyor. Her noktada deneyimi ön plana çıkaran otelin, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ile gece büfesi için konsept dahilinde hizmet veren Terrace Restaurant’ı kapalı ve açık alanlarıyla cömert bir seçkiye sahip.

Mirada Exclusive Bodrum’un a la carte hizmet veren üç restoranı konaklama deneyimini gastronomi ile birleştirerek eşsiz bir tatilin kapılarını açıyor. Akşam yemeği için misafirlerini ağırlayan bu konsept restoranlardan ilki modern Anadolu mutfağının en leziz örneklerini sunuyor. Ayrıca deniz ürünleri ağırlıklı mutfağıyla öne çıkan ve Ege’nin ışığını yansıtan Yunan restoranının yanı sıra dünyanın en sevilen lezzetlerini bir aradan arındıran İtalyan mutfağının örneklerini sunan iki farklı seçenek daha Mirada Exclusive Bodrum’da misafirlerle buluşuyor. Mirada Exclusive Bodrum, lokal ürünü ve tarımı destekleyen bakış açısıyla da mutfaklarında başta Aksa Tarım’ın Samsun ve Tekirdağ’da yer alan çiftliklerinde üretilen ürünleri olmak üzere tüm yerel üreticileri destekliyor.

Yeme-içme deneyimini üç öğünle sınırlamayanlar içinse Mirada Exclusive Bodrum’un lounge ve barları devreye giriyor. Ultra Her şey Dahil konseptinde oluşturduğu aperatif yiyecek ve içecek menüleriyle göz dolduran lounge ve barlar, tatilin gözdesi olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.