METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da Leziz İtalyan Mutfağı’nın Adresi: Isola Manzara Gardens

METT Hotel & Beach Resort Bodrum bünyesindeki Isola Manzara Gardens ile İtalyan mutfağını eşsiz Bodrum Kalesi manzarası eşliğinde Bodrum’daki misafirlerine sunuyor.

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group, markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un çok sevilen İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens, misafirlerine nefes kesici bir manzara eşliğinde eşsiz lezzetlerini sunmaya devam ediyor.

Bünyesinde yer alan ikonik İtalyan konseptli uluslararası restoran Isola Manzara Gardens, Bodrum Kalesi’nin büyüleyici manzarası ile nostaljik Bodrum ruhunu yeniden yaşamak isteyenler için keyifli bir seçenek oluşturuyor.

Dubai’deki Isola Ristorante ve Jumeirah Islands Clubhouse ile birlikte, Bodrum’da yer alan İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens’ın da Executive Chef’i olan Francesco Bagnato,  Isola Manzara Gardens’ın Bodrum’da önemli bir lezzet durağı haline gelmesinden dolayı memnuniyetini ve Bodrum’un benzersiz bir lüks yaşam tarzı sunduğunu belirterek şunları söyledi: “Bodrum son yıllarda uluslararası misafirler tarafından da çok ilgi duyulan bir destinasyon halinde geldi. Sadece otelleri ile değil restoran kalitesi ve çeşitliliği ile de global gastronomi dünyasının ilgisini çekiyor. Bodrum’un Michelin Guide destinasyon listesine girmesi de bize oldukça heyecan verdi. Bodrum’un hak ettiği gurme destinasyonlarından biri olması için Türkiye ve Bodrum’a olan yatırımlarımız devam edecek.” dedi.

Isola Manzara Gardens’ın kutlamaya dönüştürdüğü deneyimler…

Her salı Wine&Dine etkinliği ile misafirlerine keyifli bir deneyim sunan Isola Manzara Gardens, dört farklı İtalyan yemeği sunuyor. Her hafta farklı sponsorlar ile gerçekleşen Wine&Dine etkinliği ile Isola Manzara Gardens’ın leziz yemeklerini tadıp aynı zamanda keyifli bir Bodrum kalesine doğru nostaljik bir deneyimi de yaşıyorsunuz. Salı günleri Isola Manzara Gardens’da aynı zamanda Ladies Night günü demek! Kadınlara özel menüsü  ile Isola, salı günlerini ‘Ladies Night’ yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Hafta içi her akşam ise saat 22:00’dan geceye kadar devam eden Late Night Happy Hour ile Isola, yaz akşamlarınıza eğlence katmaya devam ediyor. Büyüleyici manzarası ve birbirinden lezzetli içecekleri ile Isola Manzara Gardens’daki  Late Night Happy Hour, Bodrum’un en keyifli eğlencesi olmaya aday!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.