//

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da Eğlence ve Enfes Mutfak Deneyimi ile Ünlü ATTIKO Açılışını Yaptı!

METT Hotel & Beach Resort Bodrum bünyesindeki ATTIKO ile Pan Asya mutfağını Bodrum’daki misafirlerine sunuyor. 

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group, markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un çok sevilen Pan Asya restoranı ATTIKO, 2023 yaz sezonunda da misafirlerine nefes kesici bir manzara eşliğinde eşsiz lezzetlerini ve eğlencesini sunmaya devam ediyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un eşsiz manzarasına karşı konumlanan lounge konseptli restoranı ATTIKO, 5 Haziran itibariyle misafirleriyle birlikte eğlenmenin ve leziz yemekler sunmanın heyecanını yaşıyor.

ATTIKO, ‘Fire & Sushi Night’ ile misafirlerine eşsiz bir yemek deneyimi sunarken aynı zamanda ateş gösterileri ile de onları büyülüyor. Her perşembe saat 21:00’de başlayacak Fire & Sushi Night Bodrum’a yeni bir eğlence anlayışı getiriyor.

ATTIKO, hafta içi her gün 18:00-20:00 arası, ‘Sunset Vibes’ ile misafirlerine Bodrum’un nefes kesici gün batımı eşliğinde eşsiz bir eğlence deneyimi sunuyor. ATTIKO’nun asya mutfağından ilham alan kokteyllerinin deneyimleneceği ‘Sunset Vibes’ METT Bodrum’da bir happy hour deneyimi yaşatıyor.

Gece başlamadan önce lezzetli mutfağı ve manzarası eşliğinde keyifli anlar için bir fırsat sunan şık lounge konsepti ile ATTIKO, gün batımı kokteylleri ve Pan Asya mutfağından esinlenen lezzetler ile bu yaz sezonunda eğlencenin enfes mutfak deneyimleri ile buluştuğu vazgeçilmez bir lokasyonu olmaya aday.

ATTIKO, benzersiz konsepti ve ‘Moonshine’ partileri ile bu yazın gözde adresleri arasında yer almaya hazırlanıyor. Otelin DJ’leri ve guest DJ’ler ile yaz boyu sürecek ‘Moonshine’ partileri ile ATTIKO’da Pan Asya lezzetleri eşliğinde özel kokteyllerinizi yudumlarken, ayın enerjisi ile keyfinize keyif katıyor olacaksınız.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.