//

METT Hotel & Beach Resort Bodrum 15 Mart’ta Kapılarını Yeniden Açıyor!

Sunset Hospitality Group markası METT Hotels & Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli olan ve Condé Nast Traveller Middle East edisyonu Okur Ödülleri kapsamında, geçtiğimiz yıllarda “Yılın En İyi Yeni Uluslararası Otel” seçilen Mavi Bayrak statüsü kazanmış METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 15 Mart 2024’te kapılarını misafirlerine yeniden açıyor.

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group’un markası METT Hotels & Resorts’un Türkiye’de açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, misafirlerini yeniden ağırlayacak ve bu eşsiz deneyimi 2024 sezonunda da paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Condé Nast Traveller Middle East edisyonu Okur Ödülleri kapsamında, geçtiğimiz yıllarda “Yılın En İyi Yeni Uluslararası Otel” seçilen Mavi Bayrak statüsü kazanmış olan METT Hotel & Beach Resort, Bodrum Marina’dan yalnızca birkaç dakika uzaklıkta, Haremtan Koyu’ndaki konumuyla büyüleyici manzarası ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatıyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un bünyesinde yer alan, akşam yemeği için hem şık hem de rahat bir ortam sunan ve 2024 Bodrum Michelin Guide’da tavsiye edilen restoranlar arasında yer alan İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens, misafirleri ile 15 Mart’ta yeniden buluşuyor. Dünyanın dört bir yanından İtalya’nın zengin mutfağından ilham alan Isola’nın menüsü, İtalyan klasiklerini modern ve modaya uygun bir yaklaşımla yeniden ziyaret ediyor. Misafirlerine kendi yorumu ile sofistike Akdeniz mutfağını sunan Isola, METT Hotel & Beach Resort’ta eşsiz Bodrum ve Bodrum Kalesi manzarası ile vazgeçilmez adresler arasında yer alıyor.

METT Bodrum ve Isola Manzara Gardens’da 15 Mart tarihinde başlayacak sezonu, ilerleyen aylarda otelin sevilen beach club’ı FOLIE Restaurant & Sea ve Pan Asya lezzetleri sunan restoranı ATTIKO açılışları takip edecek. Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, Mavi Bayraklı masmavi denizi ile FOLIE Restaurant & Sea, Fransızca’da ‘delilik’ anlamına gelen benzersiz konseptiyle geleneksel “beach club” klasiğini yıkıyor. Yükseltilmiş şezlong platformu ve şık Akdeniz mutfağı restoranı ile iki muhteşem ayrıcalık sunan FOLIE, Bodrum’un kartpostal güzelliğindeki manzarasını benzersiz lezzetleri ile kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Sadece en iyi malzemeleri kullanarak Akdeniz mutfağının çok sevilen klasiklerine yenilikçi bir yorum getiren restoran, kapsamlı bir şarap ve içecek seçkisi ile misafirlerine sonsuz mavi ufkun ve büyüleyici manzaranın yanında eşlik ediyor. Hafta içi DJ performansları ve hafta sonları gerçekleşen cabaret showları ile FOLIE, bir sahil partisi cennetine dönüşerek, heyecan verici bir keşif sunuyor.

En iyi DJ setleri ve ilham verici kokteylleri ile nefes kesici Bodrum manzarasına eşlik eden ATTIKO, Pan Asya lezzetlerini METT Hotel & Beach Resort’un keyifli tesisinde misafirlerin beğenisine sunuyor. İyi müzik ile benzersiz lezzetlerini harmanlayan ATTIKO, konuklarına kusursuz bir akşam fırsatı yaratıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.