/

Martı Myra Zamanın Ruhunu Yansıtan Dokunuşlarla Yenilendi

Türkiye turizminin öncü markası Martı Hotels & Marinas, değişen ve gelişen yeni tatil anlayışı doğrultusunda Kemer’deki gözde tatil tesisi Martı Myra’yı güncel tasarım dili ile yeniledi. Misafirlerine deniz ve kumun yanı sıra tarih ve doğa ile iç içe bir tatil deneyimi sunan Martı Myra, yeni sezona yenilenen yüzü ile misafirlerinden de tam not aldı. 


Martı Hotels & Marinas’ın köklü tecrübesi ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatan Martı Myra, gelişen tatil yaklaşımına paralel olarak, zamanın ruhuna uygun dokunuşlarla yenilendi. Muhteşem doğası, berrak denizi ve yemyeşil ormanları ile turizminin en önemli merkezlerinden Kemer’de hizmet veren Martı Myra, yeni sezona yenilenen yüzü ile girdi. 

Yeni turizm sezonuna, aynı zamanda sürdürülebilir turizm çalışmaları ile Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi’nin (GSTC), ‘GSTC Sürdürülebilir Turizm Sertifikası’ ile başlayan Martı Myra’nın yenilenen yüzü misafirlerinden de tam not aldı.

Ortak alanlar tasarım ve işlevsel olarak yeniden güncellendi

Tanrıların dağı Olympos ve Büyük İskender’in hayran kaldığı Phaselis Antik Kenti arasındaki eşsiz konum ile rakiplerinden ayrışan Martı Myra’da, renovasyon çalışmaları kapsamında önemli yenilikler hayata geçirildi. Mükemmel tatil standartlarında yeni bir referans noktası oluşturan çalışmalarda, özellikle otel bünyesindeki ortak kullanım alanları öne çıktı. Ortak alanlar hem tasarım hem de işlevsel olarak yeniden güncellenirken, ayrıca yeni özel hizmet noktaları da oluşturuldu. 

Renovasyon çalışmaları kapsamında, yeni oluşturulan Executive Lounge ile VIP süit ve odalara özel premium hizmet alanı yaratıldı. Bunun yanında pizzadan salatalara kadar farklı lezzetlerin ayrı birimlerde sunulduğu açık düzen Food Court ise, yeni yüzü ile misafirlerden yoğun ilgi gördü. 

Martı Myra bünyesinde yeni oluşturulan Casa Mexicana hem tasarımı ile hem de lezzetleri ile misafirlerini adeta Latin Amerika’ya taşırken; tesisteki eski İtalyan Restoranı da Steak House Restoran’a dönüştürüldü. Türk mutfağının benzersiz lezzetlerinin Anatolia Restoran’da misafirlerle buluştuğu otelde; Patisserie Martı da açık ve kapalı alanı ile keyifli molaların lezzet durağı haline getirildi.

Yeni yüzü ile iyileştirilmiş hizmet kalitesi ile hizmet vermeye başladı

Bununla birlikte Martı Myra’nın mavi bayraklı plajında yer alan Beach Club’ta bohem bir konsept ile Chimaira Beach Club oldu. Plajdaki Phaselis Balık Restoran’ın yerine oluşturulan Club Phaselis ise, pavilionları ve kendine has menüsü ile yerinde hizmetin yanı sıra VIP süit ve odalara da özel hizmet vermeye başladı. Ayrıca çalışmaları kapsamında tasarım ve işlevsel olarak yenilenen Pool Bar’da oluşturulan In Door Sahne ise, Amfi Tiyatro ile birlikte şovların, gösterilerin ve özel etkinliklerin yeni adresi haline getirildi.

Çevresini saran 1.601 ağaçtan oluşan çam ormanı ve portakal çiçeği kokuları arasında yemyeşil bahçesiyle eşsiz bir tatil deneyimi vadeden Martı Myra; yenilenen yüzü ile yeni tasarlanan mekanları, yepyeni konsept restoranları, işlevsel hale getirilen ortak alanları ve iyileştirilmiş hizmet kalitesi misafirlerine hizmet vermeye başladı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.