/

Martı Hemithea Hotel Yeni Sezona Hazır!

Akdeniz ve Ege’yi buluşturan Marmaris’in en güzel koylarından Hisarönü Körfezi’nde yer alan Martı Hemithea Hotel, misafirlerine lüks beklentilerin üzerinde benzersiz bir tatil fırsatı sunuyor.

Martı Hemithea, her detayın şık ve sıra dışı dokunuşlarla tasarlandığı, zarif dekorasyonları ile farklı ve büyüleyici bir atmosfer sunan, Şafak, Periler, Aşk ve Güneş tanrıçalarını yansıtan oda konseptleriyle de konuklarına kişiye özel tatil deneyimleri sunuyor.

Martı Hemithea, Marmaris’in en güzel koylarından biri olan Hisarönü’nde, yeşilin bin bir tonunu taşıyan doğası, Mavi Bayrak’lı berrak plajı ile tatil ve lüks kavramlarını bambaşka bir seviyeye taşıyor. Doğanın huzurunu şık ve konforlu odalarıyla bütünleştiren Martı Hemithea, spa ile rahatlık, restoranları ile eşsiz lezzetler sunuyor. Altıncı yüzyıldan kalan antik bir Roma tapınağını da içinde barındıran Martı Hemithea Hotel, konuklarına masalsı bir atmosferde evlilik yemini etme imkanı da sunuyor. Martı Hemithea, Mavi Bayrak’a sahip MARTI Marina & Yacht Club ile konuklarına, deniz ve karadaki tatil lüksünü, benzersiz ayrıcalıklarla birleştirme olanağı tanıyor.

Çok özel odalarda benzersiz tatiller

Her noktası en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş Martı Hemithea’da, tüm odalar, balkonlar ve teraslar, Ege ile Akdeniz’in buluştuğu, yeşilin ve mavinin tüm tonlarının eşlik ettiği eşsiz bir manzaraya sahip. Martı Hemithea Hotel’de her biri lüksün, konforun, huzurun ve dinginliğin kusursuz birlikteliğini oluşturan farklı konseptlerdeki 30 oda, seçkin konuklarını adeta kişiye özel tatil fırsatları sunuyor.

Superior Oda

Şafak tanrıçası Eos’dan ilham alınarak tasarlanan Superior Odaların konfora ferahlık katan 43 metrekarelik büyüklüğüne, deniz manzaralı 8 ile 14 metrekareye sahip balkon ve teraslar eşlik ediyor. Özel tasarım banyosu ve özel duş bölümlerine sahip çift kişilik Superior Odalar, Hisarönü Körfezi’nin muhteşem manzarası ile misafirlerine unutulmaz bir Martı Hemithea deneyimi sunuyor.

Deluxe Oda

Periler tanrıçası Melarin’den ilham alınarak dekore edilen deniz manzaralı bu odalar; özel tasarıma sahip banyosu ve mermer giydirilmiş iç mekan jakuzisiyle perileri bile kıskandıran huzur ve konforu sunuyor. Deluxe Odalarda, 47 metrekarelik büyüklüğü ile 3 kişiye kadar konforlu konaklama sağlanabiliyor.

Grand Deluxe Oda

Yunan mitolojisinin aşk tanrıçası Afrodit konseptiyle dekore edilen deniz manzaralı odalarda konfor için tüm olanaklar büyük bir titizlikle sunuluyor. Terasta bulunan jakuzi ve deniz manzaralı duş bölümüne sahip 30-45 metrekarelik büyüklüklere sahip bu odalarda lüks, dış mekana da taşınıyor. İki kişilik Grand Deluxe Odaları 8 ile 30 m² arasında değişen özel terasları ve terasta bulunan özel jakuzisi ile tüm gün boyunca Hisarönü’nün muhteşem manzarasının keyfi konuklara eşlik ediyor.

Premium Suite

Güneş tanrıçası Arinna temalı Premium Suite’te, Türk hamamı, mükemmel deniz manzarası, konforlu oturma alanı gibi dinlenmek için ihtiyaç duyulabilecek her şey lüksün sınırlarını zorluyor. Dubleks suitlerde; üst katta yatak odası ve banyo, giriş katta ise oturma odası, banyo ve içerisinde Türk Hamamı mevcut. 3 kişinin kalabileceği 53-72 metrekare arasındaki büyüklükleri ile eşsiz deniz manzaralı geniş balkonu ile Premium Suite’ler güneşi ve panoramik deniz manzarasını tatil konforuna dahil ediyor.

Tower Suite

Martı Hemithea Hotel’in kule bölümünde bulunan deniz manzarası ile çevrili Tower Suite odalar, üç tarafı cam ile çevrili özel tasarımlarıyla güneşi, mavi ve yeşilin tüm tonlarını içeri taşıyor. 49-74 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki bu özel odalarda, iç mekan jakuzi, mermer zemin ve küp lavabolu banyo gibi detaylarla, lüks tatile dair tüm ayrıcalıklar eksiksiz yer alıyor.

Tower Presidential Site

Kule bölümünde bulunan Tower Presidential Suite, ferah yatak odası, mermer zeminle kaplı banyosu, üç tarafında muhteşem Hisarönü Körfezi’ne bakan pencereleri, manzaralı jakuzisi ve geniş terası ile unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. 84 metrekare ferah salonlu bu özel dubleks süit, konuklarında sonsuza kadar kalma hissi uyandırıyor.

Benzersiz tatile eşsiz lezzetler eşlik ediyor

Martı Hemithea’daki çok özel tatil deneyimine, benzersiz lezzetler de eşlik ediyor. Martı Hemithea Hotel, Mistral Restaurant, Yacht Club & Bar, Lobby Lounge & Terrace, Martı Patisserie ve Brasserie Mistral ile konuklarına, günün her anında farklı ve zengin menüler, seçkin lezzetler sunuyor.

Martı Hemithea’nın bu seçkin lezzet duraklarından biri olan Mistral Restaurant, gerek eşsiz atmosferi, gerekse dünya mutfağından oluşan özel menüsü ile otel konuklarının dışında da çok misafir çekiyor. Çam ağaçlarının ortasında kurulu Mistral Restaurant, Akdeniz ve dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler sunuyor. Ferah ve açık tasarımı, çam ağaçları altındaki havuzu ile Mistral Restaurant’ta, dünya mutfağının farklı lezzetleri, her tabakta adeta ayrı bir sanat eseri olarak hazırlanıyor. Kimi akşamlar canlı müziğin de eşlik ettiği lezzet merkezi, kimi zaman romantik, kimi zaman eğlenceli bir akşam yemeğiyle konuklarına gün boyu harika vakit geçirebilecekleri kusursuz bir mekan sunuyor. Restoran bölümündeki lezzet festivali, bar bölümündeki zengin kokteyl ve içecek menüsü ile de eğlenceli anlara dönüştürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.