/

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Yeni Genel Müdürü Ali Tunç Batum!

İstanbul Boğazı’nın en mükemmel lokasyonunda bulunan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da görev değişimi oldu. Yeni Genel Müdür Ali Tunç Batum 22 Mayıs 2023 tarihinde görevine başladı. 

Daha önce ulusal ve uluslararası işletmelerde otelcilik deneyimine sahip, yeme içme operasyonları, satış-pazarlama, misafir hizmetleri operasyonları konusunda son derece başarılı işlere imza atan Ali Tunç Batum, 22 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da Genel Müdür olarak göreve başladı. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nde tamamlayan Batum, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme ve Yönetim, Carlson Hospitality’de Restoran İşletmeciliği konusunda dersler aldı. Türkiye’de yer alan ulusal ve uluslararası pek çok işletmede yöneticilik yapan Ali Tunç Batum, kayak ve tenis sporlarıyla aktif olarak ilgileniyor. 

“35 yıldır, turizmi sektörünün hemen her alanında görev yaparak edindiğim deneyim ve birikimleri artık dünyanın en lüks otel gruplarından birinin bünyesinde yer alan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul için kullanabileceğim için çok heyecanlıyım.  Ekip arkadaşlarımla birlikte, böylesine seçkin ve saygın bir konuma sahip otelimizi, birkaç adım daha ileri götürmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diyen Batum, evli ve iki çocuk babası.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.