Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da keyifli ve lezzetli Babalar Günü

İstanbul Boğazı’nda Avrupa Yakası’ndan Asya’nın muhteşem güzelliğini seyreden Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, 18 Haziran Babalar Günü’nde babalarına kendini özel hissettirmek isteyen herkese farklı seçenekler sunuyor. Önce SPA’da keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olurken, MO Brunch ile benzersiz bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor.

Çocukların babalarını özel hissettirmek için emek verdiği bu özel günde, The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul da hem seçkin ambiyansı hem de sunduklarıyla bu emeğe saygı duruşunda bulunuyor. Bu özel günü unutulmaz bir deneyime dönüştüren The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul 12 – 18 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü haftasına özel, baba-oğul masajları tercih edildiğinde mini bir ek bakımı misafirlerine hediye ederken, babalar ve çocuklarına özel wellness üyeliği gerçekleştirildiğinde, aile üyeliklerine yüzde 10 indirim ayrıcalığı sunuyor.

Tüm bu rahatlatıcı etkinliğin ardından babasına ayrıca bir hediye vermek isteyenler de unutulmamış. Onlar da The Spa Shop’tan özel bir hediye sepeti de oluşturabilecekleri gibi kapsamlarını kendilerinin belirleyebileceği hediye sertifikası da satın alabilirler. 

Babasına güzel bir gün geçirtmek için Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’u tercih eden misafirlere hazırlanan sürprizler bu kadarla bitmiyor. Otelin Boğaz’ın mavi suları ile bütünleşen yemyeşil terasının etkileyici atmosferinde, MO Brunch da seçenekler arasında. Otelin kendi menüsünden enfes lezzetler, Novikov Istanbul‘un dünyaca bilinen sushi ve deniz ürünleri seçkisi, The Mandarin Cake Shop‘un ev yapımı tatlıları ve İtalyan mutfağının sevilen lezzetleriyle donatılan efsanevi Mandarin Oriental Brunch, bu kez babalar için düzenleniyor. Deniz ürünlerinden tatlı istasyonlarına, Ege’nin taze kokusunu getiren zeytinyağlılardan mezelere, Somon Wellington, risotto, sushi, Creme Brulee gibi dünya lezzetlerinin yanı sıra geleneksel Türk mutfağından döner, meze ve tatlı çeşitleri bir arada sunuluyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.