/

Mandarin Oriental, Bodrum’da Müzik ve Lezzet Dolu Akşamlar

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, sezon boyunca devam eden özel etkinlikleri ile konuklarına eğlenceli bir tatil deneyimi sunmaya devam ediyor. Sinan Erkoç ve Aymila Taşçı’nın canlı performansları ile renklenen Mandarin Oriental, Bodrum akşamları, her çarşamba ve cumartesi düzenlenen özel barbekü geceleri ile de lezzet dolu hale geliyor.

Ege Denizi’nin manzarasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Mandarin Oriental, Bodrum, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir lokasyondaki ferah ve şık odaları, suit, apartman daireleri ve vilları ile birlikte, özel organizasyonlara uygun çeşitli etkinlik alanları, dünyaca ünlü seçkin restoranları, en lüks markalarının bir araya geldiği geniş mağaza seçkisi, özel kum plajları ve özenle tasarlanmış deneyimlerle birlikte kişiye özel hizmet anlayışı imkanlarıyla konukları için unutulmaz bir tatil sunuyor.

Tatile keyif ve eğlence katan özel etkinlikler de sunan Mandarin Oriental, Bodrum, sezon boyunca canlı müzik ve barbekü geceleri düzenliyor. Her salı ve cuma Mandarin Bar’ın eşsiz manzarasına karşı 21:00 – 23:30 arası sevilen müzisyen Aymila Taşçı sahne alırken, her çarşamba ve cumartesi ise ünlü müzisyen Sinan Erkoç Pool Bar’da 20:00 – 22:00 saatleri arasında sevenleri ile buluşuyor. Müzik keyfine lezzeti de ekleyen Mandarin Oriental, Bodrum, Pool Restaurant’da barbekü sevenleri her çarşamba ve cumartesi çok özel bir meze seçkisi ile birlikte 19:30-21:30 arasında ağırlıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.