Livadi Konacık Evleri Şimdi GOOA Architects İmzasıyla!

Doğanın kişisel duyguları uyandıran ritmi ve çağdaş dokunuşların birleşimiyle kişiye özel hizmet sunan Livadi Konacık Evleri, konuklarını GOOA Architects imzasıyla yeni bir sakinliğe davet ediyor.

Zamansız iklim koşullarından etkilenmeden uyum sağlamak, geniş gökyüzüne açılan camları ve doğanın eşsiz dokunuşlarıyla bütünleşmek isteyenler için Livadi Konacık Evleri ile Mimar Emre Arslan tarafından yeni bir ayrıcalık tasarlandı.

Çeşitli projelerle birlikte adını duyuran Mimar Emre Arslan liderliğindeki GOOA Architects, Bodrum’un merkez konumunda Livadi Konacık Evlerini tasarladı. Livadi Konacık Evleri 1360 metrekarelik bir arsa üzerinde konumlanan, her biri özel yüzme havuzuna sahip 4 villadan oluşuyor.

Yazın serin kışın sıcak

Cephelerde son derece doğal ve uyumlu bir şekilde yapıyı yaz mevsiminde serin, kış mevsiminde sıcak tutacak doğal taşlar kullanıldı. Doğal taşlar kullanmanın yanında, gün ışığını en doğru şekilde içeriye hangi açılarla gireceği yönünde planlamalara uygun olarak yapıldı.

Livadi Konacık Evleri’nin iç mekân tasarımlarında tıpkı dış cephede olduğu gibi doğal malzemelerin kullanımı ve modern tasarım olanlamaları da yapıldı. Açık plan yaşam alanlarında maksimum düzeyde hareketlilik sağlanması hedeflenirken Amerikan mutfakta depolama tarafı önceliklendirildi. Hayalet merdiven ve çakıllı bitki köşesi gibi detaylar tasarımda üzerinde durulan önemli mekânsal unsurlar olarak öne çıkarılmış.

Zamansız doğal uyumu sağlayan Livadik Konacık Evleri’ Bodrum’un Konacık mahallesinde sizi bekliyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.