/

Lara Barut Collection Akdeniz’in En Çok Tercih Edilen Oteli Oldu

Lüksü olağanüstü konforla birleştiren Lara Barut Collection, Almanya’nın önde gelen tatil websitesi HolidayCheck tarafından birincilikle ödüllendirildi.

Bu yıl 19.kez düzenlenen ve yaklaşık 750.000 kişinin yorumlarıyla belirlenen HolidayCheck tatil sitesinin düzenlediği araştırmada, Lara Barut Collection, Akdeniz’de turistlerin en çok tercih ettiği otel sıralamasında 1’inci oldu. 

32 farklı ülkeden toplam 680 otelin ödüle layık görüldüğü yarışmada Akdeniz Bölgesi’nde konumlanan ve konukları tarafından olağanüstü bulunan oteller arasında Lara Barut Collection ilk sırada yer aldı. 

Türkiye’deki oteller arasında tüm kategorilerde 1’inci

Antalya’nın eşsiz güzellikteki sahilinde konumlanan Lara Barut Collection, Ultra Her Şey Dahil konseptiyle lüksü olağanüstü konforla birleştiriyor. En yeni ekipmanlarla donatılmış misafir oda ve süitleri, geniş spa ve sağlıklı yaşam merkezi, gastronomi alanında çok çeşitli lezzetler sunan enfes alakart restoranları ile öne çıkıyor. 

Lara Barut Collection, konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunmayı hedeflerken aynı zamanda çevresel duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerine de büyük önem veriyor. Lara Barut, sürdürülebilirlik konusunda taahhütte bulunarak bölgenin ilk yeşil enerji sertifikalı oteli olma özelliğini taşıyor. 

Akdeniz’de parlayan yıldız

Lara Barut Collection’ın bu başarısı, hem Türkiye turizmi için büyük bir kazanım hem de global tatil pazarında önemli bir yer edinmesi açısından dikkate değer bir gelişmedir. Oteli tercih eden yerli ve yabancı turistler tarafından yüksek derecede memnuniyet ve takdir ile karşılanması, Lara Barut Collection’ın misafirlerine sunduğu üstün hizmet kalitesinin ve misafir memnuniyetine verdiği önemin bir göstergesidir. Bu ödül, otelin gelecekteki başarıları için sağlam bir temel oluştururken, Türkiye’nin dünya çapında turizm sektöründe öncü rol oynadığının altını çiziyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.