/

La Liste’den Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’a Prestijli Ödül

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, dünyaca ünlü ödül platformu  LA LISTE’nin 2023 seçkisine girmeyi başardı.  Titiz bir puanlama süreci sonunda listeye girmeyi başaran Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul en yüksek puan alan oteller arasında yer aldı.

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, her yıl dünyanın en iyi restoran ve otel seçeneklerini kullanıcılarla paylaşan dünyaca LA LISTE 2023 seçkisinde ödül almaya hak kazandı.  Dünya genelinde 100’den fazla ülkenin yer aldığı ve sadece en iyi 1.000 otelin ödül almaya hak kazandığı  LA LISTE 2023 kazananları arasında Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’da  en yüksek puan alan oteller kategorisindeki yerini aldı.  

Dünyanın en iyi otelleri bu listede

Dünyanın önemli gezi ve turizm yayınlarının, rehberlerin ve kullanıcı yorumlarının titizlikle derlenmesiyle oluşturulan  LA LISTE’nin en iyi oteller kategorisi binlerce otel ve restoranın değerlendirilerek “en” lerin belirlenmesiyle hazırlanıyor. Dünyanın en prestjili ödül plaformları arasında yer alan  LA LISTE’nin 2023 seçkisinde İstanbul’un lüks ve sadeliği bir araya getiren ikonik oteli Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’da yer alıyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.