/

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’a İki Yeni Ödül

Dünyanın saygın otel ödüllerinden birisi olan Haute Grandeur Global Excellence Awards, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’u iki ayrı dalda ödüllendirdi. Ulusal ve uluslararası alanda başarılarını çeşitli ödüllerle tescilleyen KempinskiHotel Barbaros Bay, 2023 yılı kapsamında ‘Avrupa’nın En İyi Destinasyon Düğünü Oteli’ ve ‘Türkiye’nin En İyi Aile Resort’u ödüllerine layık görüldü. 

Her yıl dünya genelinde, otelleri mükemmel kalitedeki servisleri ve hizmet kalitesiyle değerlendiren ve dünyanın saygın ödüllerinden biri olan Haute Grandeur, Bodrum’da sonsuz maviliğin kıyısında yemyeşil peyzajı ile yer alan KempinskiHotel Barbaros Bay Bodrum’u ‘Avrupa’nın En İyi Destinasyon Düğünü Oteli’ ve ‘Türkiye’nin En İyi Aile Resort’u sıfatlarıyla ödüllendirdi.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’un sunduğu yaşam tarzı, hizmetlerindeki yüksek kalite ve yaşattığı deneyim çeşitliliği bu değerli ödüllerin alınmasında etkili rol oynadı. Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Ferman Doğan, dünyanın önde gelen ödüllerinden biri olan, Haute Grandeur Mükemmellik Ödülleri’ni almaktan duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Turizm sektöründe üstün hizmet veren kurumları şeffaflık ilkesiyle değerlendiren Haute Grandeur Mükemmellik Ödülleri tarafından yeni ödüllere layık görülmüş olmaktan gurur duyuyorum. Bu iki ödülün bizim için büyük anlamı var. Son yıllarda Bodrum’un bir düğün destinasyonu olarak yükselişe geçmesiyle birlikte otelimizde de pek çok ülkeden düğüne ev sahipliği yaptık. Her sene farklı ülkelerden gelen düğün talepleri doğrultusunda tercih noktası haline gelerek ayrışan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum olarak aldığımız yeni ödülle düğün çiftlerini ve misafirlerini ağırlamaya devam edeceğiz. Sonsuz plajımız, benzersiz denizimiz, farklı alternatifler sunan yeme-içme noktalarımızla da hem ailece, hem de arkadaşlarıyla veya sevdikleriyle vakit geçirmek isteyen misafirlerimize yönelik, anılar yaratacak deneyimleri mükemmellik anlayışımızla sunmayı sürdüreceğiz. Başarılarımızda en büyük emeği geçen çalışanlarımıza ve heyecanını her zaman koruyan ekibimize teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.