IZZ Getaway Kapılarını Göcek’te Açıyor!

Türkiye’nin en özel butik oteli Izz Getaway, Göcek’te misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Özel havuzlu villaları, toprak odaları, hareket stüdyosu, wellness merkezi gibi çok sayıda özelliği olan otel Göcek’in yeni merkezi olacak.

Göcek kıyısına 12 kilometre uzakta, orman denizleri içinde konumlanan Izz Getaway bu sezon hizmete açılıyor. 18 toprak oda, 8 özel havuzlu villa, Gaze Restaurant, at çiftliği, spa merkezi, tarım alanları, sanat atölyesi gibi çok sayıda özelliği barındıran otel farklı bir ‘deneyim’ sunmaya hazırlanıyor. 

Izz Getaway’in kurucusu Asım Çavuşoğlu otelin kuruluş hikayesini şu sözlerle anlattı: “Izz Getaway, farkındalık, dönüşüm ve paylaşmak üzerine ortaya çıktı. Doğa ile uyumlu yapılar tasarladık. Taş binaların ve toprak altına konumlanmış odaların en doğru seçenek olduğuna karar verdik. Sanat atölyesi, inziva alanı, spa, hareket stüdyosu, tarım alanları gibi çok sayıda mekanımız var. Burası bir deneyim oteli. Havaalanına sadece 15 dakika uzaklıktayız ve tüm kalabalıktan uzağız. 12 ay kapılarımızı açık tutacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.