İstanbul’da Mükemmel Bir Konaklama Deneyimi: Hilton İstanbul Bakırköy

Eşsiz deniz manzarasıyla İstanbul’da mükemmel bir konaklama deneyimi sunan Hilton İstanbul Bakırköy, sezon boyunca yeniliklerin ve etkinliklerin yer aldığı konaklama seçeneklerinin yanı sıra misafirlerine dünya mutfağı lezzetlerini de sunarak İstanbul’da önemli lezzet noktalarından biri olmaya devam ediyor.

İstanbul Tarihi Yarımadası’na 10 dakikalık sürüş mesafesindeki alışveriş merkezlerinin, alışveriş caddelerinin, Fişekhane ve Ataköy Marina’nın bulunduğu bölgede sahil yolu üzerinde yer alan Hilton İstanbul Bakırköy odalarındaki zeminden tavana pencereleriyle misafirlerine İstanbul’un mutlaka deneyimlenmesi gereken  en güzel manzaralarından birini sunmaktadır.

Hilton İstanbul Bakırköy üst sınıf hizmetleri, restoranı, SPA’sı, açık havuzu ile modern bir konaklama deneyimi sunarken; Galleria, Carousel, Capacity ve Marmara Forum gibi bir çok alışveriş merkezine ve Veliefendi Hipodromu’na yürüme mesafesindedir. Ayrıca yine önemli birçok hastaneye, Sinan Erdem Spor Salonu’na, CNR Expo ve Dünya Ticaret Merkezi’ne de çok yakın bir konumdadır.

Geniş kapasiteli açık hava etkinlik alanı ve balo salonu da dahil toplamda 17 adet çok amaçlı toplantı ve etkinlik salonu olan Hilton İstanbul Bakırköy, tarihi bir konumun atmosferinde tüm etkinlikler ve organizasyonlar için eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.