/

İlham veren düğünlerin adresi: Hilton Istanbul Maslak 

Şehrin kalbindeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Hilton Istanbul Maslak, gerçekleştirdiği ilham veren düğünlerle özellikle tercih ediliyor.  Yepyeni bir hayata başlayacak çiftler adına tüm detayları en ince ayrıntısına kadar planlayan otel, kusursuz düğünlere imza atıyor.

Düğün davetleri için en çok tercih edilen adreslerden biri olan Hilton Istanbul Maslak, profesyonel ekibiyle ilham veren düğünlere imza atıyor. Hayatlarının en mutlu ve en heyecanlı gününde her şeyin mükemmel olmasını isteyen çiftler için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar planlayan otel, tam anlamıyla kusursuz bir hizmet sunuyor. 

Çiftlerin kendi masalını yaratacağı bu özel gün için panoramik şehir ve Boğaz manzaralı The Roof katı, gün ışığı alan Balo Salonu veya teraslı Cupola salonu olmak üzere 3 ayrı konseptte mekân sunan otel, davetlilere hafızalarda iz bırakacak bir gece yaşatıyor. Gelin ve damadın özenle dekore edilmiş hazırlık odalarında ikramlarla ağırlandığı gecede, misafirler profesyonel servis ekibi tarafından karşılanıyor. İhtiyaç duyulan her an deneyimi en üst noktada hissettiren profesyonel servis ekibi, gelin nedime hizmetinden balayı odası ikramlarına kadar her türlü detayı çiftlerin rahatlığı için planlıyor. Çiftlerin tercihleri doğrultusunda titizlikle hazırlanan enfes düğün pastası ise Hilton Istanbul’un Maslak’ın hünerli cheflerinin ellerinden çıkıyor.

Düğün gecesinin ardından Hilton Istanbul Maslak’ın balayı süitinde uyanan çiftleri, eşsiz bir kahvaltı bekliyor.

Birinci yıla özel hediye

Hilton Istanbul Maslak’ın yeni evli çiftlere birinci yıl hediyesi ise kusursuz düğüne son bir dokunuş yapıyor. Çiftleri birinci evlilik yıldönümlerinde Şehrin En İyi Otel Restoranı ödülüne sahip Zaxi Restoran’ın şık ve samimi ortamında ağırlayan otel, lezzetli bir akşam yemeği ile yeni evlileri mutlu etmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.