/

I-MICE Yeni Yönetim Kurulu’nu Seçti

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği’nin (I-MICE) 3. Olağan Genel Kurulu dün İstanbul Marriott Hotel Asia ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen genel kurul sonucunda Hüseyin Kurt yeniden başkanlığa seçilirken, derneğin 2. başkanı Işıl Özmen oldu.

Genel kurulda söz alan ve üyelerin teveccühü ile yeniden başkanlığa seçilen Hüseyin Kurt “ kurulduğumuz günden günümüze dek taş üstüne taş koyan, sektörümüzün bir adım daha ileri gitmesi adına katkı sağlayan herkese şükranlarımı arz ederim. Bu dönem yeni seçilen arkadaşlarımız ile sektörün hak ettiği öneme ulaşması adına üstümüze düşen tüm gayreti göstereceğiz” dedi.

Yeni dönemde tüm üyelerin yüksek katkı yapacağına inandığını belirten Kurt “Yılda 70-80.000 civarında küçük, orta ve büyük ölçekli organizasyon gerçekleştiren, deniz, kum ve güneş misafirine nazaran 4-5 katı civarında geliri ülkemize kazandıran, yerel ve şehir ekonomileri besleyen ve elli civarında sektör paydalarıyla ortak hareket eden bu sektörün Ankara’da çok daha fazla çok daha güçlü anlatılması gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.