//

Hilton Istanbul Maslak’tan 5’inci Yaşına Özel Görkemli Kutlama!

1 Ağustos 2018 yılından itibaren hem iş hem de seyahat için İstanbul’u ziyaret edenlerin gözdesi olan otel, geride bıraktığı beş yılda elde ettiği başarılarını taçlandıracak bir geceye imza attı. Davet, iş ortaklarının ve turizm sektörünün önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleşti.

Şehrin merkezindeki mükemmel konumu ve birinci sınıf hizmet kalitesi ile İstanbul’da en çok tercih edilen otellerin başında gelen Hilton Istanbul Maslak, 5’inci yaşını çok özel bir davet ile kutladı. 

Faaliyete başladığı 1 Ağustos 2018 yılından bu yana iş dünyasının, sanat severlerin ve İstanbul’u keşfetmek için seyahat eden konukların buluşma noktası haline gelen otel, başarılarla geçen beş yılını balo salonunda düzenlediği davetle taçlandırdı. Summa Hospitality Grup Direktörü ve Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan ve Hilton Istanbul Maslak Otel Müdürü Ayla Türedi Özkılıç’ın eşsiz bir misafirperverliğe imza attığı geceye, iş ortaklarının ve turizm sektörünün önemli isimlerinin yanı sıra otelin 2023-2024 sezonunda da iş birliğini sürdürdüğü Darüşşafaka Lassa Basketbol Takımı Yönetimi ve çok sayıda konuk katıldı.  Gecenin sunuculuğunu ünlü radyocu Doğancan Özadlı üstlendi. Doğancan’ın akıcı sunumuna Lounge Orkestrası’nın eşsiz müziği ve dans gösterileri eşlik ederken, davetliler unutulmaz bir gece yaşadı. 

“Konaklama merkezi olmanın ötesine geçtik”

5. yılını dolduran otel yöneticilerini sahneye davet ederek tebrik eden Summa Hospitality Grup Direktörü ve Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan “1 Ağustos 2018’den bu yana, İstanbul’un kalbi Maslak’ta yer alan otelimizde, iş dünyasına, sanat severlere ve İstanbul hayranlarına ev konforunda lüks konaklama imkânı sunmak için tüm hassasiyetimizle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Attığımız tüm adımlarla ve yaptığımız tüm iş birlikleriyle Türk turizmine, spora, sanata ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlamayı ilke edindik. Bu ilke doğrultusunda otelimizde bulunan galeride yerli yabancı birçok sergi ve müzayedeye ev sahipliği yaparken, basketboldan tenise pek çok spor dalında kıymetli takımları ve sporcularını birinci sınıfı hizmet kalitesiyle ağırladık. Geride bıraktığımız bu beş yıllık süre zarfında otelimizi sadece bir konaklama merkezi olmanın ötesine taşımayı başararak, sanata ve spora destek veren pek çok etkinliğe katkı sağlamış, her alanda sürdürülebilirliği merkezine almış bir yapı haline getirmiş olduğumuzu görmek bizim için bir gurur verici” diye konuştu.  Alkan, davete katılan iş ortaklarına Daçka yönetimine ve tüm konuklara teşekkür etti. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.