/

Hilton Istanbul Maslak 5 yaşında!

Hilton Istanbul Maslak, 5’inci yılını kutluyor. 1 Ağustos 2018 yılından bu yana hem iş hem de seyahat için İstanbul’a gelenlerin gözdesi olan otel, ekibinin yüksek motivasyonu ve olağanüstü özverisi sayesinde en üst düzeyde misafir memnuniyetini sunuyor. Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok ismi birinci sınıf hizmet anlayışı ile ağırlayan otel, sanatı ve sporu destekleyen pek çok etkinliğe katkı sağlamasıyla da öne çıkıyor.

Şehrin merkezindeki mükemmel konumu ile İstanbul’da en çok tercih edilen otellerin başında gelen Hilton Istanbul Maslak, 5’inci yılını kutlamanın sevincini yaşıyor. Çok kısa bir süre içerisinde iş dünyasının, sanat severlerin ve İstanbul’u keşfetmek için seyahat eden konukların buluşma noktası hâline gelen otel, başarılarını Ekip Üyelerinin katılımı ile kutladı. Dolu dolu geçen 5 yılın coşkusu tüm oteli sararken, bu özel güne misafirler de eşlik etti.

5 yıldır sanat ve spor dünyasının tercihi!

Deneyimi, profesyonelliği ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla şehir otelciliğine farklı bir soluk getiren Hilton Istanbul Maslak, sanata ve spora katkılarıyla da öne çıkıyor. Kültür sanat ve performans merkezlerine yakın konumu ile 5 yıldır sanat ve spor dünyasının tercihi olan otel, şimdiye kadar Garou, David Helfgott, Dany Brillant, Ara Malikian, Sarah Chang, Yasmin Levy, Havasi, Eric Burdon, Lorena Mckennitt, Joss Stone, Omara Portuondo ve Deep Purple müzik grubu gibi birbirinden değerli ismi ağırladı. Bu 5 yılda sadece sanatın değil, spor dünyasının da ilgisini çeken otel, özellikle uluslararası basketbol ve tenis takımlarının İstanbul’daki ilk adresi oldu.  

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.