Grand Hyatt İstanbul’da Yaz Dinamizmi

Yaz aylarında serinlemek isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Grand Hyatt İstanbul, konuklarına keyifli ve eğlenceli bir gastronomik deneyim sunan restoranlarıyla da öne çıkıyor.

Havuz başında unutulmaz anlar yaşamak isteyenler, günlük ziyaretçi veya uzun dönemli üyelik seçenekleri ile serin suların tadını çıkarabilir.  Havuzun hemen yanı başındaki Gazebo Poolside Cafe & Bar’da odun fırınından pizzalar, İtalyan gelatolar ve serinletici yaz kokteylleri ile keyifli anlar sizi bekliyor.

Grand Hyatt İstanbul’un yeşillikler arasında saklanmış gizli bahçesinde konumlanan Grasidi Gastro Garden’da Ege lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Grasidi, mavi beyaz dekorasyonu, zeytin ağaçları ve göz alıcı ışıklandırmalarıyla adeta bir Ege meyhanesi atmosferi sunuyor. Türk ve Yunan müzikleri eşliğinde 18:30 – 00:00 saatleri arasında hizmet veren Grasidi, hem keyifli akşam yemekleri için hem de özel davetler için ideal bir mekan. Grasidi’nin zengin menüsünde Ege’nin en sevilen mezeleri, yaz salataları, birbirinden lezzetli ana yemek çeşitleri ve tatlılar yer alıyor. Ege’nin huzurunu ve lezzetlerini İstanbul’un kalbinde yaşamak isteyenler için mükemmel bir tercih.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.