//

Grand Hyatt İstanbul Yeni Yıla Lezzet ve Keyif Dolu Bir Programla Hazırlanıyor

Grand Hyatt İstanbul, yılbaşı için oluşturduğu programlarla misafirlerine keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.  Otel, şehrin merkezindeki benzersiz konumunda eğlence ve lezzeti bir araya getirerek yılbaşı keyfini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

İstanbul’un en önemli yaşam alanlarından Harbiye’de yer alan Grand Hyatt İstanbul, kapısından girdiğiniz anda bahçesinde yer alan göz alıcı yılbaşı dekorasyonuyla, içeri giren misafirlerini karşılayan ışıltılı çam ağacıyla ve açık alanında kurulan büyük buz pistiyle yeni yılı kutlamak isteyenlere görsel bir şölen sunuyor.

Grand Hyatt İstanbul, yeni yıla göz alıcı bir atmosferde, lezzetli yemekler ve müzikler eşliğinde girmek isteyenler için çok özel bir program hazırladı. Saat 18:00’de Mezzanine’de, piyano dinletisiyle başlayan yılbaşı programı 18:00 – 20:00 saatleri arasında Piyanist Türkün Yıldız’ın performansıyla devam ediyor. Otelin 34 Restaurantisimli mekânında sunulan, Executive Chef Yusuf Gülyiyen ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan, yeni yıl ruhunu yansıtan yılbaşı büfesi lezzetleri ile misafirlerine özel bir deneyim yaşatıyor. Türk mutfağının meze ve zeytinyağlı çeşitlerinin yanı sıra deniz ürünlerinden İtalyan mutfağının en güzel örneklerine, yılbaşı hindisinden leziz tatlı çeşitlerine kadar birçok damak tadına hitap edecek çeşitli lezzetler zengin büfede sunuluyor. Buzda kerevit, karides, ceviche’nin yanı sıra sıcaklarda zencefilli balkabağı çorbası, ciğerli kestaneli iç pilav, dağ mantarlı risotto, kuzu tandır, deniz mahsullü güveç gibi farklı zevklere hitap eden lezzetli seçenekler görkemli yılbaşı menüsünde yerini alıyor. Bu özel büfe sakızlı muhallebi, fıstıklı Casanada, Creme Brulee, beyaz çikolatalı cheesecake, kestaneli pasta, yılbaşının vazgeçilmezi kütük pasta gibi lezzetlerle damaklarda iz bırakıyor.

Yeni yılın ilk kahvaltısı

Grand Hyatt İstanbul misafirlerine yılın ilk brunch’ını canlı caz müziği eşliğinde Akdeniz mutfağından zengin bir büfeyle birlikte otelin sıcak ve samimi mekânı Mezzanine’de sunuyor. Grand Hyatt özeninin kendini her aşamada hissettirdiği brunchta, karides, ahtapot salatası gibi geniş salata çeşitlerinden midye dolmaya, dana pirzola, balık çeşitleri ve barbekü lezzetlerinden Akdeniz ve Türk tatlı çeşitlerine uzanan zengin bir yelpaze, yeni senenin ilk gününe lezzet katıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.