/

Gloria Hotels & Resorts’ta Rüya Gibi Bir Yaz!

Lüks ve konforu bir araya getiren Gloria Hotels dünyaca ünlü sanatçıların canlı performanslarının yanı sıra dünya mutfaklarının yer aldığı unutulmaz bir gastronomi deneyimine de ev sahipliği yapıyor. Kişiye özel ayrıcalıklarla dolu bir tatil Akdeniz’in tüm doğal güzelliğine ev sahipliği yapan Gloria Hotels & Resorts’da misafirlerini bekliyor. 

Unutulmaz anları lüks ve konforla buluşturan Gloria Hotels & Resorts, bir tatilden çok daha fazlasını hayal eden misafirlerine ayrıcalıklarla dolu bir konaklama hizmeti sunuyor. Fit Gloria, Golf, Tenis, Su Sporları ve daha birçok birbirinden özgün aktivitelerle her anı dinamik bir tatil için tasarlanmış Gloria Golf Resort, davetkar yeşil ve mavi tonlarına açılan terasları, süit ve villalarıyla lüks kavramına yeni bir anlam katan Gloria Serenity Resort ve spor, sağlık ve doğayı kusursuz biçimde harmanlayan Gloria Verde Resort keyifli anların öne çıktığı bir konaklama deneyimi yaşatıyor. 

Doğanın rahatlatıcı gücüne kucak açın 

Gloria Hotels & Resorts, denizin eşsiz mavisinin yeşilin her tonuyla eşleştiği, doğa ve lüksün dengeyle buluştuğu SPA merkezleriyle baştan sona yenilenmek isteyen misafirlerini ağırlıyor. Gloria Hotels & Resorts bünyesinde yer alan La Source Spa&Wellness, Serenity Spa&Wellness ve Asklépion SPA &Thalasso bir tatilden çok daha fazlasını hayal eden herkesi bekliyor. 

Dünya mutfaklarına yolculuk 

Gloria Hotels & Resorts tüm misafirlerini dünya mutfaklarına uzanan eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Türk Mutfağı’nın imza lezzetlerinin yer aldığı a la carte restoranlara Uzakdoğu’dan Akdeniz’e uzanan zengin dünya mutfakları eşlik ediyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.