/

Gloria Hotels & Resorts HolidayCheck Misafirlerinden Tam Puan Aldı!

Avrupa’nın önde gelen otel değerlendirme ve rezervasyon portalı HolidayCheck, 2024’ün en iyi otellerini açıkladı. Lüks ve konforu bir araya getiren Gloria Hotels & Resorts, HolidayCheck misafirlerinden tam puan aldı.

Bir tatilden çok daha fazlasını hayal eden misafirlerine ayrıcalıklarla dolu bir konaklama deneyimi sunan Gloria Hotels & Resorts, Avrupa’nın önde gelen otel değerlendirme ve rezervasyon portalı HolidayCheck misafirlerinden tam puan aldı. Gloria Serenity Resort 5.8/6.0, Gloria Verde Resort 5.8/6.0 ve Gloria Golf Resort 5.6/6.0 puan ile misafirlerine sunduğu eşsiz tatil deneyimini muhteşem bir ödülle taçlandırdı. Ödül alan oteller, bulundukları bölgede en iyi puanı alan, yüzde 90 ve üzeri tavsiye oranına sahip, 50 ve üzeri yorum alan ve HolidayCheck’in belirlediği kriterleri ihlal etmeyen tesisler arasından seçildi.

Denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bitki örtüsü ile buluştuğu Akdeniz’in doğal güzelliğinde, misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunan Gloria Hotels & Resorts, ayrıcalıklı konaklama hizmetinin yanı sıra, muhteşem konserler, eşsiz lezzetler, profesyonel SPA deneyimi ve çocuklara özel aktiviteler ile tatili sevdiklerinizle yaşayacağınız unutulmaz anılara dönüştürüyor. Gloria Hotels & Resorts, göz alabildiğince uzanan mavi bayraklı plajı ve doğa ile iç içe benzersiz konumu ile Akdeniz’in muhteşem havasında eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.