/

FSUMMIT 2023, “DESTINATION” Konseptiyle 1-2 Mart Tarihlerinde Antalya’da!

Dünyanın en önemli turizm ve gastronomi profesyonellerini bu sene “III. Uluslararası Turizm Gastronomisi, Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT”te bir araya getiriyoruz.

Türkiye’yi dünya üzerinde önemli bir turizm ve gastronomi destinasyonu haline getirmek amacıyla bilgi, kültür ve deneyim paylaşım platformları tasarlayan Sözen Organizasyon, ulusal ve uluslararası paydaşlar arasında köprüler oluşturmaya devam ediyor. Uluslararası gastronomi organizasyonlarının mimarı Sözen Group, turizm ve gastronomi sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği III. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’te turizm ve gastronomi paydaşlarını “DESTINATION” teması ile bir kez daha bir araya getiriyor.

İlk yıldan bu yana birçok kurum ve kuruluşun desteklediği Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, bu yıl da yüzlerce sektör profesyonelini “Destination” teması ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Antalya NEST Convention Center’da, 1-2 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek FSUMMIT, ulusal ve uluslararası turizm ve gastronomi yatırımcılarını, profesyonelleri, mutfak şeflerini, genel müdürleri, F&B yöneticilerini, satın alma müdürlerini, gurmeleri ve yemek yazarlarını ortak bir platformda buluşturacak. Turizm ve gastronomi sektörü profesyonelleri 2 gün boyunca birçok farklı oturumda gastronomi ve ağırlama sektörünün nabzını tutacak. Sektörün tüm paydaşlarının buluşacağı bu önemli etkinlikte, her biri alanında oldukça başarılı olan konuşmacılar, konuklara sektörel bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Oturumların yanı sıra workshoplar, çözüm gösterileri ve tadım deneyimlerinin de yer alacağı organizasyonda, ziyaretçiler ayrıca ulusal ve uluslararası firmaların ürünlerini sergiledikleri stantları ziyaret edebilecek.

Siz de FSUMMIT’te yerinizi almak istiyorsanız 1-2 Mart tarihlerini ajandanıza şimdiden kaydedin!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.