/

Four Seasons Hotel Bosphorus, ’50 Best Discovery’ Platformunda Yer Aldı

Four Seasons Hotel Bosphorus başarılarına bir yenisini ekleyerek ’50 Best Discovery’ platformuna girdi. Sektörün uzmanlarından oluşan ’50 Best’ Akademisinden aldığı oylarla dünyadaki en iyi restoranlar, barlar ve otellerin yer aldığı ’50 Best Discovery’ platformunda yer almaya hak kazandı. Otel, Boğaz’ın maviliklerine bakan eşsiz konumu, hizmet kalitesi ve yaşattığı benzersiz misafirperverlik ile alanındaki başarısını bir kez daha vurgulamış oldu.

’50 Best Discovery’, dünya genelinde en heyecan verici konaklama deneyimleri için global referans noktası olan ‘50 Best’in bir parçası olarak uzmanların oylarıyla en iyi yeme, içme ve seyahat rotalarına platformunda yer veriyor. Yıllık restoranlar, barlar ve oteller sıralamalarının bir uzantısı olarak faaliyet gösteren “50 Best Discovery”, 24 Ocak Çarşamba günü Four Seasons Hotel Bosphorus’u platformuna taşıdığını duyurarak, sektörün dikkatle takip edilen markaları arasında yer verdi. Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın eşsiz atmosferindeki özel konumu, konaklama deneyimi, özgün lezzetleri ve yetenekli ekibi tarafından sunulan benzersiz hizmet kalitesi ile dünyanın farklı ülkelerinden gelen misafirlerine Türk konukseverliğini yaşatıyor.

Four Seasons Hotels Istanbul Genel Müdürü Reto Moser, “Sektörün önemli platformlarından biri olan ve İstanbul’daki otelimizi tüm dünyaya duyurmaya ve tanıtmaya büyük etkisi olacağına inandığım bu değerli oluşumda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. ’50 Best Discovery’ de yer alan özel markalar arasında bulunmak bizi gururlandırıyor. Özellikle sektörün en önemli uzmanlarından oluşan ’50 Best’ Akademisi tarafından verilen oylarla belirlenmesi bizim için çok değerli, oy veren sektör profesyonellerine teşekkür ediyoruz. İşimize olan sevgimizle, misafirlerimize en iyi deneyimi sunmak için ekip olarak büyük bir istekle çalışıyoruz. Bunu mümkün kılan deneyimli ve mesleğine tutkuyla bağlı ekibimize yürekten teşekkür ediyorum, en büyük başarı onlara ait. Her zaman hedef olarak belirlediğimiz en iyi kalite standartlarını karşılamaya ve aşmaya, misafirlerimizin en mutlu hikayelerinde ev sahipliği yapmaya, Boğaz’ın incisi Four Seasons Hotel Bosphorus ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimiz için fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

‘50 Best Discovery’ daha geniş bir mekan seçkisini keşfetmeyi ve uluslararası alanda duyurmayı hedefliyor. Bu seçkide yer alan restoranlar, barlar ve oteller, dünya genelinde ‘50 Best’ uzmanları tarafından belirli seviyede oy almayı başarmış özellikli markalardan oluşuyor. 50 Best Akademisi tarafından önerilen ve belli bir oy oranına sahip olabilen mekanlar, ’50 Best Discovery’ platformunda yer almaya hak kazanıyor. ’50 Best Discovery’ tüketicilere seyahat etmeleri, yeni deneyimler keşfetmeleri ve konaklama sektöründeki mükemmelliği vurgulamaları için ilham vermeyi amaçlayan bir platform olma özelliği taşıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.