/

Four Seasons Forbes Travel Guide’da 5 Yıldız ile Ödüllendirildi

Dünyanın saygın derecelendirme sistemi Forbes Travel Guide, 2024 yılı için hazırladığı listede Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus 5 yıldız ile ödüllendirildi.

Dünyada lüks oteller, restoranlar, spa merkezleri ve cruise gemileriyle ilgili yaptığı derecelendirmelerle turizm sektörünün otoritelerinden biri kabul edilen Forbes Travel Guide 2024 listesi yayımlandı. Tüm dünyada turizm sektörünün önde gelen destinasyonlarının büyük bir titizlikle ve bağımsız olarak değerlendirmeye alındığı listede Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus 5 yıldız ödülüne layık görüldü. Guide’a göre 5 yıldızla ödüllendirilen markalar; “kusursuz hizmet ve mükemmel tesislerle olağanüstü, ikonik oteller” olarak tanımlanıyor.

Beşinci kez “En Üst Düzey” ödülü

Ödüllere ilişkin konuşan Four Seasons Hotels Istanbul Genel Müdürü Reto Moser, 5 yıldıza layık görülmekten dolayı büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını söyledi. Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus olarak misafirlerine her zaman benzersiz bir deneyim sunmayı ilke edindiklerini ifade eden Moser; “Tarihleri, özel lokasyonları ve lüks hizmet konusunda yaşattıkları deneyim ile özel bir konumda bulunan otellerimizin, böylesine önemli ve saygın bir kurum tarafından beşinci kez en üst düzeyde derecelendirilmesi; çabalarımızın ve ekibimizin başarısının ödüllendirilmesi anlamına geliyor. Four Seasons Hotels Istanbul olarak beklentileri hep gelişmekte olan konuklarımıza üstün kalitede hizmet vermek, onların hikâyelerinde yer almak ve keyifli hissettirmek için çalışmalarımızı hep ileri taşıyarak sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.