Four Points by Sheraton İstanbul’a TGA’dan Sürdürülebilir Turizm Sertifikası

Four Points by Sheraton Istanbul Kagithane, Exterior

Er Yatırım bünyesinde yer alan Four Points by Sheraton Kağıthane, TGA’dan Sürdürülebilir Turizm Sertifikası almaya hak kazandı. 

Sektördeki en güçlü portföyü sunan 30 markası ve 131 ülkede yer alan 7 bini aşkın tesisi ile hizmet veren Marriott otellerinden Four Points by Sheraton, sürdürülebilir bir dünya adına yer aldığı projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından Sürdürülebilir Turizm Sertifikası almaya layık görülen otel, Türkiye’nin turizm hedeflerine ulaşması, mevcut turizm olanaklarının dünya çapında tanıtılması ve pazarlanması konusunda da büyük özveriyle çalışıyor.

Sürdürülebilir bir dünya yaratmak adına çalışacağız

Sürdürülebilirlik ve iklim krizi ile mücadele etmenin, artık bir tercihten öte zorunluluk haline geldiğinin altını çizen Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, “Sürdürülebilir bir dünya yaratmak adına elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Bu alanda, düzenlediğimiz yelken yarışlarıyla da ilintili olarak, mavi sularda sürdürülebilirlik için çalışmalar yürütüyoruz. Sürdürülebilirlik alanında denizi seçme nedenimiz ise, çevre ile ilgili mesajları deniz üzerinde verme isteğimiz. Ayrıca, Turizm Bakanlığı’nın kriterler belirlediği Yeşil Yıldız Belgeli oteller projesini tamamlama aşamasındayız. Gelecek dönemde de, sürdürülebilirlik alanında hayata geçirebileceğimiz her türlü projeye açığız” açıklamasında bulundu. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.