Four Points by Sheraton Istanbul ile Şehir Deneyimi

Sektördeki en güçlü portföyü sunan 30 markası ve 131 ülkede yer alan 7 bini aşkın tesisi ile hizmet veren Marriott otellerinden Four Points by Sheraton Istanbul, şehrin kalbinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük otel gruplarından Marriott Grubu’nun çatısı altında bulunan Four Points by Sheraton, İstanbul’un tam ortasında, stratejik bir konumda bulunuyor. Şehir merkezinin yanı sıra, şehrin gözde alışveriş ve gastronomi merkezi Vadistanbul’a birkaç dakika uzaklıkta, İstanbul Havalimanı’na, Haliç, Taksim Meydanı ve Beşiktaş vapur iskelesi gibi popüler mekanlara oldukça yakın mesafede konumlanan otele, şehrin birçok lokasyonundan kolaylıkla ulaşma imkanı mevcut.

Kusursuz konaklama deneyimi

3 süit ve 2 engelli odası olmak üzere, ferah, konforlu ve modern tasarlanmış toplam 173 odaya sahip Four Points by Sheraton İstanbul, dört dörtlük bir iş oteli olma hedefi doğrultusunda, ihtiyaca göre farklı boyutlara ayrılabilen, yüksek teknolojili ekipmanlara sahip, gün ışığı alan 3 toplantı salonu ile hizmet veriyor. İster tek başınıza, isterseniz tüm sevdiklerinizle konaklamak için kusursuz bir deneyim vadeden otel, misafirlerine hızlı check-in – check-out, kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunuyor.

“Sürdürülebilirlik alanında her türlü projeye açığız”

 Sürdürülebilir Turizm Belgesi’nin yanı sıra, enerjide ve çevresel tasarımda liderlik anlamına gelen, çevre dostu bina sertifikasyon sistemi olan Gold LEED Sertifikası’na sahip olduklarını belirten Four Points by Sheraton Istanbul Otel Müdürü Volkan Uysal, aynı zamanda Turizm Bakanlığı’nın kriterleri ile belirlenen Yeşil Yıldız Belgeli oteller projesini de tamamlama aşamasında olduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam ediyor: “Yeşil Yıldız, çevreye duyarlı konaklama tesisleri için düzenlenmiş ve kalite etiketi anlamına gelen bir sertifikasyonun adıdır. Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan, çevreye zarar vermeyen konaklama tesisleri, belirli şartları yerine getirdikleri zaman yeşil yıldız almaya hak kazanıyor. Biz de bu yoldaki adımlarımızı attık. Gelecek dönemde de sürdürülebilirlik alanında hayata geçirebileceğimiz her türlü projeye açığız.”

Zihinlerde her daim hatırlanacak eşsiz anılar bırakmayı amaçlayan Four Points by Sheraton Istanbul, tüm misafirlerini bu eşsiz deneyime davet ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.